פורום דור ההמשך – סיור חוויתי במרכז המבקרים של חברת better place

פורום דור ההמשך ערך סיור חוויתי (כולל נהיגה) במרכז המבקרים של חברת better place אשר ממוקם במתחם פי גלילות בת"א אשר "איכלס" עד לא מזמן מאגרי דלק וגז גדולים עבור תושבי גוש דן. מיקום מרכז המבקרים הינו סמלי ביותר עבור החברה לאור החזון שהיא מבקשת להביא לעולם : נהיגה ללא תלות בנפט (בהתבסס על נתוני חברת better place, כ-50% מתצרוכת הנפט בעולם הינה באמצעות מכוניות).

פורום דור ההמשך הוזמן לשמוע על החזון החברה שרבים חושבים היום כי זה נשמע כמו חלום רחוק, אבל better place מאמינה כי בעוד מספר שנים זו תהיה מציאות חיה ונושמת: עולם שאינו תלוי בנפט ובמדינות המפיקות אותו, עולם שאינו נאלץ להתמודד עם הזיהום שהנפט משאיר מאחוריו.


כבר היום פועלות ממשלות, יצרניות רכב וחברות אנרגיה בשיתוף עם
Better Place כדי להפוך את חזון העולם החופשי מנפט למציאות. מציאות שבה נעות מכוניות חשמליות ונקיות, באמצעות רשת של אנרגיה מתחדשת.

 

בהשראת החזון השאפתני הולכת ונוצרת מציאות: חוזים נחתמים, אבות-טיפוס נבנים ומשמשים לניסויים, כבלי חשמל נפרסים בשטח ושותפויות חובקות עולם מוקמות על ידי בטר פלייס. מודל Better Place לתחבורה נקייה מבוסס על מודל מוכר מעולם התקשורת הסלולארית. חברות רכב מייצרות מכוניות חשמליות, המתחברות לרשת הטעינה החשמלית של Better Place. רשת זו כוללת נקודות טעינה ותחנות להחלפת סוללות. הסוללות הן בבעלות של Better Place, וכך יכול הצרכן לרכוש ולטעון מכונית חשמלית במחיר נגיש לכל כיס.

 

והפעם הסיור לא הסתיים רק במלל והמצגות כבסיורים קודמים, אלא בנהיגה חווייתית עם מכונית חשמלי בה נהג כל משתתף בנפרד מקרב קבוצה גדולה של 45 משתתפים!

 

על הפרק :

תחילת מאי – סיור בחברת נטפים,

במהלך חודש יוני – סיור בחברת טבע ירושלים.

 

פורום דור ההמשך מורכב ממנכ"לים וסמנכ"לים מכלל סקטורי התעשייה, אשר גילם נמוך מ-45 שנה.

המעוניינים להצטרף לפורום, מוזמנים ליצור קשר עם אתי דישי, מזכירת הפורום : 03-5198871, או בדוא"ל :eitan@industry.org.il

 

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

מקדמים כחול לבן "מטה מיוצר בישראל"
ריכוז תלונות של יצרנים לגבי אפלייתם
לרעה,מול מוצרי ייבוא.טיפול בתלונות
מפעל הנתקל בהעדפת רכש מתוצרת חוץ
שלא על בסיס מחיר ואיכות.
ניהול פעולות הסברה לטובת
המפעל או המוצר.ועוד...
לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share