פורום דור ההמשך – מפגש מועדון ארוחת בוקר בנושא חדשנות 5.3.09. אורחי הכבוד : יו"ר גיוון אימנג' – ישראל מקוב ומנכ"לית אקספורט – ציפה כרמון.

 פורום דור ההמשך ערך ב- 5.3.09 מפגש מועדון ארוחת בוקר. הפעם, אורחי הכבוד היו ישראל מקוב- יו"ר גיוון אימנג' בהווה ומנכ"ל טבע בעבר , ציפה כרמון - מנכ"לית חברת אקספורט בע"מ ואורן הרמבם – מנהלת מחלקת כלכלת תעשייה בהתאחדות התעשיינים.

מר מקוב שטח במשך  כשעה את עיקרי הדו"ח של הוועדה הממשלתית שעמד בראשה : הרחבת היקף ההשקה בחדשנות בתעשייה המסורתית והשקעה בהכשרות עובדים תוך העתקת עובדי ההייטק שפוטרו בצל המשבר לטובת מילוי תפקידי מפתח במפעלים בתעשייה המסורתית. מר מקוב קרא לממשלת ישראל לראות במשבר הכלכלי הזדמנות ולא רק איום ובאמצעות ההמלצות של הדו"ח תוכל התעשייה המסורתית להבריא מהמשבר ולהתחזק. ראוי לציין כי ממשלת אולמרט אימצה את כל המלצות הדו"ח ללא כל הסתייגות.

הבאה בתור היתה גב' ציפה כרמון ששימשה בעבר הקניינית הראשית של חברת הום דיפו בישראל. ציפה תרמה רבות לבניית מותגי  חברות כגון "צאג" ו"שיש ירושלים". גב' כרמון הציגה בפני חברי הפורום "מזוית ראייתו" של הקניין כאשר הוא בא לחפש מוצר לרכוש והדגישה כי באמצעות החדשנות בתעשייה, ניתן להוסיף ערך מוסף מהותי של המוצר כחלק מתהליך המכירה שלו ללקוח / קניין.

סיכם את המפגש, אורן הרמבם, כאשר הציג בפני הנוכחים את כלי הסיוע העיקריים שמשרד התמ"ת מעמיד לרשות התעשייה.

השתתפו במפגש 72 איש.

 

מצ"ב מצגות הדוברים.

 

במידה ואתה מעוניין להצטרף אל הפורום : eitan@industry.org.il

 

 

 

 

המלצות הועדה לבחינת האמצעים להעצמת הפריפריה והתעשייה המסורתית  המלצות הועדה לבחינת האמצעים להעצמת הפריפריה והתעשייה המסורתית
חדשנות כהזדמנות לפתיחת שווקים חדשים  חדשנות כהזדמנות לפתיחת שווקים חדשים
כלי סיוע למופ וחדשנות - הרצאה לפורום דור ההמשך - 5.3.09  כלי סיוע למופ וחדשנות - הרצאה לפורום דור ההמשך - 5.3.09
הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share