הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

26/02/2009

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים בחו"ל, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה מ- 33 מדינות האיחוד האירופי.

ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. EEN  ישראל תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, המעוניינים בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית המסגרת השישית של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 71 מרכזים הפרוסים ב-33 מדינות אירופאיות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגים-עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין

התאחדות התעשיינים, מתימו"פ ומכון הייצוא.

 


הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים:   

מצלמת הדמיה תרמית מיניאטורית – חברה באנגליה השיקה מצלמה הדמיה תרמית מיניאטורית וקלת משקל המסוגלת לפעול בטכנולוגיית אינפרא-אדום ברזולוציה גבוהה ביותר המיועדת למטרות בטחון מעקב וכד'. המצלמה אשר מגיעה בפורמטים שונים גם מאפשרת מבט מושלם בתנאי חשכה מוחלטים. החברה מחפשת שותפי OEM ומשלבי מערכות איתם תוכל להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי זיכיון.
בפניה נא לציין: 08 GB 41n8 0JAT  

מתקן אוטומאטי לאיתור זיהומי דלק במים – מכון מחקר פולני פיתח מערכת חדשה לניטור מים באמצעות חיישן צף אשר בודק באופן מתמיד את איכות המים ובעיקר דליפות שמקורן בדלק. הטכנולוגיה מאפשרת את בנייתה של מערכת ניטור סביבתית אשר תעביר התראה מוקדמת למקרי זיהום בכלל ובפרט לכאלה שמקורם בדלק. המכון מחפש להתקשר עם שותפים תעשייתיים לצורך המשך הפיתוח וההתאמה של הטכנולוגיה לצרכים ספציפיים.
בפניה נא לציין: 08 PL 61AJ 0J1Y   

תפיסה חדשה להגנה של משטחים רכים וקשים מפני גידולים מיקרובים – חברה באנגליה פיתחה שורה של מוצרים נוזליים שמבוססים על יונים מוכספים שניתן להשתמש בהם כספריי מטהר המיועד להתזה על גבי משטחים שונים ואשר מסוגלים בסופו של דבר להעניק הגנה לטווח ארוך מפני גידולים מיקרובים. המוצרים אינם מסוכנים ועמידים לאורך זמן בתחומי יישום שונים. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות שיתוף פעולה מסחרי ותמיכה טכנית.
בפני נא לציין: 08 GB 48P9 0IXY    

מנתח יין אוטומאטי – חברה קטנה מאיטליה פיתחה מנתח יין אוטומאטי אשר מסוגל לתת את התמונה הכימית של היין. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי הדרכה לגבי השימוש במכשיר.
בפניה נא לציין: 08 IT 55X5 0J9Q   

מאבחן מים עמוקים – חברה קטנה מאיטליה פיתחה מכשיר המסוגל לנתח מים עמוקים מהבחינה הכימית. ניתן להשתמש במכשיר בעיקר במסגרת של מחקרי אוקיאנוגרפיה המבוצעים בתנאי לחץ גבוה. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים שיכללו גם הדרכה.
בפניה נא לציין: 08 IT 55X5 0J9O  

מוצרים ידידותיים לסביבה לטיפול בריחות – חברה מבלגיה מציעה שני מוצרים המסוגלים לטפל בריחות שמקורם במי שופכין, קומפוסט, מערכות ביוב צואת חיות וכד'. המוצרים החדשניים הנ"ל מצליחים למנוע את התפשטות הריחות באמצעות הקמה של קומפלקס מולקולארי ביולוגי. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים וסיוע טכני. במקביל החברה מחפשת אחר שותפים המעוניינים לרכוש מהחברה את הזיכיון הבלעדי שלה ואת רשת השיווק שלה.
בפניה נא לציין: 08 BE 0213 0J9I  

ציפוי נגד מיקרובים המיועד לשתלים וציודים רפואיים – חברת בת בצרפת של חברה מגרמניה פיתחה ציפוי נגד מיקרובים בעל תכונות ייחודיות ומצוינות. את הציפוי ניתן ליישם במסגרת של חומרים שונים ומגוונים. החברה מחפשת להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים עם סיוע טכני ובאמצעות שיתוף פעולה טכני עם שותפים תעשייתיים אשר מוכנים לשלב ציפוי נגד מיקרובים במוצרים שלהם.
בפניה נא לציין: 08 FR 32j2 0J7D 

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל אבי כרמי – המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל)
דוא"ל: avik@industry.org.il, טלפון: 03-5198756

 

הדפסשלח לחבר
כתבות נוספות
שרגא ברוש בוועידת ראש הממשלה ליצוא: ישראל תוכל לשוב ב-2010 לראש המדינות הצומחות והטכנולוגיות, 26/02/2009
הצלחה להתאחדות התעשיינים - החוק לעידוד השקעות הון הוארך עד 1 באוגוסט 2009, 26/02/2009
שרגא ברוש: "לא ייתכן שהתעשייה תשלם את מחיר אוזלת היד של הממשלה", 26/02/2009
סקר הציפיות של התאחדות התעשיינים: הרבע האחרון של 2008 - הגרוע לתעשייה ב-5 השנים האחרונות , 26/02/2009
כ-700 עובדים פוטרו בתעשייה בחודשים יולי-אוגוסט 2008, 26/02/2009
ההתאחדות מתנגדת להבהרה שפרסמה הרשות לני"ע בנושא אי התלות של רואה החשבון המבקר, 26/02/2009
שאלת השבוע , 26/02/2009
איכות - היום ומחר, 20-18 נובמבר 2008 - רמדה, ירושלים, 26/02/2009
מהפך - עיבוד שבבי הופך למקצוע מבוקש, 26/02/2009
מדד להתפתחות חברות התעשייה שלהן פעילות יצרנית בחו"ל, בשיתוף עם עיתון "כלכליסט", 26/02/2009
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share