הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

26/02/2009

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים בחו"ל, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה מ- 40 מדינות האיחוד האירופי.
ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. EEN  ישראל תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, המעוניינים בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.
פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית המסגרת השביעית של האיחוד האירופי, ומורכב מ-100 מרכזים הפרוסים ב- 40 מדינות אירופאיות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגים-עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין
התאחדות התעשיינים, מתימו"פ, מכון הייצוא ומכון ירושלים.


הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים:   

מצלמת הדמיה תרמית מיניאטורית – חברה באנגליה השיקה מצלמה הדמיה תרמית מיניאטורית וקלת משקל המסוגלת לפעול בטכנולוגיית אינפרא-אדום ברזולוציה גבוהה ביותר המיועדת למטרות בטחון מעקב וכד'. המצלמה אשר מגיעה בפורמטים שונים גם מאפשרת מבט מושלם בתנאי חשכה מוחלטים. החברה מחפשת שותפי OEM ומשלבי מערכות איתם תוכל להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי זיכיון.
בפנייה נא לציין: 08 GB 41n8 0JAT  

מתקן אוטומאטי לאיתור זיהומי דלק במים – מכון מחקר פולני פיתח מערכת חדשה לניטור מים באמצעות חיישן צף אשר בודק באופן מתמיד את איכות המים ובעיקר דליפות שמקורן בדלק. הטכנולוגיה מאפשרת את בנייתה של מערכת ניטור סביבתית אשר תעביר התראה מוקדמת למקרי זיהום בכלל ובפרט לכאלה שמקורם בדלק. המכון מחפש להתקשר עם שותפים תעשייתיים לצורך המשך הפיתוח וההתאמה של הטכנולוגיה לצרכים ספציפיים.
בפנייה נא לציין: 08 PL 61AJ 0J1Y   

תפיסה חדשה להגנה של משטחים רכים וקשים מפני גידולים מיקרובים – חברה באנגליה פיתחה שורה של מוצרים נוזליים שמבוססים על יונים מוכספים שניתן להשתמש בהם כספריי מטהר המיועד להתזה על גבי משטחים שונים ואשר מסוגלים בסופו של דבר להעניק הגנה לטווח ארוך מפני גידולים מיקרובים. המוצרים אינם מסוכנים ועמידים לאורך זמן בתחומי יישום שונים. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות שיתוף פעולה מסחרי ותמיכה טכנית.
בפני נא לציין: 08 GB 48P9 0IXY    

מנתח יין אוטומאטי – חברה קטנה מאיטליה פיתחה מנתח יין אוטומאטי אשר מסוגל לתת את התמונה הכימית של היין. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי הדרכה לגבי השימוש במכשיר.
בפנייה נא לציין: 08 IT 55X5 0J9Q   

מאבחן מים עמוקים – חברה קטנה מאיטליה פיתחה מכשיר המסוגל לנתח מים עמוקים מהבחינה הכימית. ניתן להשתמש במכשיר בעיקר במסגרת של מחקרי אוקיאנוגרפיה המבוצעים בתנאי לחץ גבוה. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים שיכללו גם הדרכה.
בפנייה נא לציין: 08 IT 55X5 0J9O  

מוצרים ידידותיים לסביבה לטיפול בריחות – חברה מבלגיה מציעה שני מוצרים המסוגלים לטפל בריחות שמקורם במי שופכין, קומפוסט, מערכות ביוב צואת חיות וכד'. המוצרים החדשניים הנ"ל מצליחים למנוע את התפשטות הריחות באמצעות הקמה של קומפלקס מולקולארי ביולוגי. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים וסיוע טכני. במקביל החברה מחפשת אחר שותפים המעוניינים לרכוש מהחברה את הזיכיון הבלעדי שלה ואת רשת השיווק שלה.
בפנייה נא לציין: 08 BE 0213 0J9I  

ציפוי נגד מיקרובים המיועד לשתלים וציודים רפואיים – חברת בת בצרפת של חברה מגרמניה פיתחה ציפוי נגד מיקרובים בעל תכונות ייחודיות ומצוינות. את הציפוי ניתן ליישם במסגרת של חומרים שונים ומגוונים. החברה מחפשת להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים עם סיוע טכני ובאמצעות שיתוף פעולה טכני עם שותפים תעשייתיים אשר מוכנים לשלב ציפוי נגד מיקרובים במוצרים שלהם.
בפנייה נא לציין: 08 FR 32j2 0J7D 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל:
אבי כרמי – המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל)
דוא"ל:
avik@industry.org.il
טלפון: 03-5198756

הדפסשלח לחבר
כתבות נוספות
שרגא ברוש: "תוכנית האוצר מתמודדת באומץ עם הבעיות המרכזיות של שוק ההון ועשויה להחזיר את אמון המשקיעים ביציבותו של המשק", 26/02/2009
שרגא ברוש בכנס התעשייה הקיבוצית: "יש 100 מפעלים גדולים המוכנים לקלוט לאלתר 10 אלפים עובדים אם הממשלה תאשר מענק להשקעות בכ-1 מיליארד שקלים", 26/02/2009
50% מהתעשיינים הבכירים מעריכים שהבורסה תתחיל להמריא מחדש בתוך שנה – שנתיים, 26/02/2009
"אם תינתן עדיפות לתעשייה הישראלית במכרז עיר הבה"דים בנגב, עשוי הדבר לתת תעסוקה לכ-6,000 עובדים חדשים כל שנה ב-5 השנים הקרובות", 26/02/2009
"אות רמון" על איכות, מצוינות ומנהיגות הוענק ל-7 תלמידי תיכון, 26/02/2009
נראה כי המחסור במים לא הגיע עדיין למשרד הפנים, 26/02/2009
האספה הכללית של איגוד תעשיות מוצרי בנייה וצריכה, 26/02/2009
האספה הכללית של איגוד תעשיות המזון, 26/02/2009
האספה הכללית של איגוד תעשיות הטקסטיל והאופנה , 26/02/2009
האספה הכללית של איגוד הכימיה והפרמצבטיקה, איכות הסביבה, 26/02/2009
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

מקדמים כחול לבן "מטה מיוצר בישראל"
ריכוז תלונות של יצרנים לגבי אפלייתם
לרעה,מול מוצרי ייבוא.טיפול בתלונות
מפעל הנתקל בהעדפת רכש מתוצרת חוץ
שלא על בסיס מחיר ואיכות.
ניהול פעולות הסברה לטובת
המפעל או המוצר.ועוד...
לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share