כ-70 עסקאות בהיקף כספי של כ-120- 150 מיליוני שקלים נחתמו במסגרת המרכז להזדמנויות עסקיות של איגוד מתכת, חשמל ותשתית

22/12/2008
בצל המשבר הכלכלי - תעשייני המתכת והחשמל עוזרים לעצמם - חתמו בחודשים האחרונים, על כ-70 עסקאות בתחומי הבנייה, החשמל, המתכת, מוצרים לתעשייה, תעשיות המים והתשתית, תעשיית הרכב והתעופה והתעשייה הביטחונית, בהיקף כספי של כ-120- 150 מיליוני שקלים. זאת במסגרת המרכז להזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה בתעשייה של איגוד המתכת והחשמל בהתאחדות התעשיינים. כך מסר יהודה היימן, מנהל איגוד המתכת והחשמל בהתאחדות התעשיינים והאחראי על הפרוייקט.

 

מנהל איגוד המתכת והחשמל בהתאחדות התעשיינים גילה, כי גופים נוספים בארץ ובחו"ל מגלים התעניינות בפרוייקט ומעוניינים להעתיקו.

 

הוא הוסיף, כי המרכז פועל באופן אינטנסיבי לקידום התעשיינים לפעילות עסקית מעבר לים ולגידול מערך המכירות ושוקי היעד של המפעלים. בנוסף הודקו הקשרים עם הרשפ"ת למציאת קבלני משנה לחברות בינלאומיות המחויבות למדינת ישראל.

 

היימן ציין, כי כך למשל, חברת נירוסופט מכרימאל, הפועלת בתחום המים, זכתה לאחרונה באמצעות מרכז ההזדמנויות  ב -3 מכרזים גדולים קפריסין; חברת ארדן זכתה במכרז לאספקת שנאים לחברת החשמל; חברת הכוכב מגופים, זכתה במכרזי תשתיות בתחום המים; חברת פולוקובסקי שלטים,

 

זכתה במכרזי השילוט של מע"צ החדשה; חברת פ.ל.ה זכתה במכרז לעמודי תאורה בכביש 6; חברת תדיראן מוצרי צריכה, זכתה במכרז למיזוג אוויר בקופ"ח; חברת תומר רהיטים וחברת פלג ניא זכו במכרזים לריהוט מתכת באמצעות המרכז להזדמנויות עסקיות ועוד.

 

היימן ציין, כי איגוד המתכת והחשמל בהתאחדות התעשיינים החל להפעיל את מרכז ההזדמנויות העיסקיות ושיתופי-פעולה בתעשייה לפני כ-5 שנים . זאת במטרה לקרב את תעשייני האיגוד להזדמנויות עיסקיות בארץ ובחו"ל, ולקדם שיתופי פעולה מקומיים ובינלאומיים בתעשייה. המרכז מעניק שירותים לכ-400 מפעלים.

 

מנהל איגוד המתכת והחשמל בהתאחדות התעשיינים ציין, כי במסגרת הפעילות של המרכז להזדמנויות עיסקיות, הופצו בשנה האחרונה 6,000 הזדמנויות עסקיות, מהארץ ומחו"ל. המרכז משתף פעולה באופן הדוק עם מספר גורמים מובילים במשק, חלקם אף מעבירים מידע בלעדי למרכז. בין הגופים - חברת החשמל, "אשכול מידע עיסקי" (מידע בינוי), "יפעת מכרזים", חברת ישקר, מכון הייצוא והרשפ"ת (יחידות סמך של משרד התמ"ת) ומגוון חברות בנייה הנדסה וניהול פרוייקטים.

 

יצויין, כי המרכז הוקם בשיתוף פעולה עם חברת "אביב – ניהול, הנדסה ומערכות מידע" ומעסיק מספר אנשי צוות, ביניהם אנשי פיתוח, תמיכה ומידענים.

 

יצויין, כי מרכז ההזדמנויות מספק לחברי איגוד המתכת והחשמל בהתאחדות התעשיינים  מידע ושירותים נוספים מלבד ההזדמנויות עיסקיות - מיזוגים ורכישות; השקעות; שיתופי-פעולה בינלאומיים ורכישת ציוד משומש.

 

 

 

הדפסשלח לחבר
כתבות נוספות
בשנת 2009 יצטרפו כ-67 אלף עובדים למעגל האבטלה, 31/12/2008
אין לאשר את תעריפי המים החדשים עד לקיום דיון בממשלה , 30/12/2008
שרגא ברוש בכנס חרום של הארגונים הכלכליים: אם יהיה צורך אנו נצטרף לשביתה ונשבות עם ההסתדרות, 29/12/2008
שרגא ברוש: אי הפחתת מחירי החשמל, תהווה פגיעה בכושר התחרות של התעשייה, 29/12/2008
ברבעון השלישי – הגרוע ביותר בשש וחצי השנים האחרונות – נסיגה של 1.9% בצמיחת התעשייה, 28/12/2008
התאחדות התעשיינים: האיחוד האירופי יתמוך בחדשנות טכנולוגית במדינות אגן הים , 27/12/2008
סקר שביעות רצון אזורי תעשייה - 2008, 26/12/2008
קורס דירקטורים בתעשייה, 25/12/2008
סקר השכר בתעשייה לשנת 2008 , 24/12/2008
46% מהמפעלים ביטלו לעובדים את העלאות השכר המתוכננות לשנת 2009, 23/12/2008
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

מקדמים כחול לבן "מטה מיוצר בישראל"
ריכוז תלונות של יצרנים לגבי אפלייתם
לרעה,מול מוצרי ייבוא.טיפול בתלונות
מפעל הנתקל בהעדפת רכש מתוצרת חוץ
שלא על בסיס מחיר ואיכות.
ניהול פעולות הסברה לטובת
המפעל או המוצר.ועוד...
לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share