לוח EEN - הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

17/12/2008

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים בחו"ל, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה המגיעות מ- 45 מדינות אירופה ואחרות.

 

ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. EEN  ישראל תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, המעוניינים בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

 

פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית ה- CIP של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 600  מרכזים הפרוסים ב- 45 מדינות אירופאיות ואחרות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגים-עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין

התאחדות התעשיינים, מתימו"פ, מכון הייצוא ומכון ירושלים.

 

 

הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים:

 

מוצרים ועיצובים חדשניים המיועדים לשפר לבוש סניטרי בבתים פרטיים – חברה גדולה באנגליה שעוסקת באספקה של חדרי אמבטיה מערכות ספא ומוצרי מטבח כחלק מאסטרטגיית החדשנות שלה מחפשת מוצרים חדשניים המיועדים לשפר לבוש סניטרי בבתים פרטיים שמקורם בעסקים קטנים ומעבדות מחקר. צורת ההתקשרות איננה קבועה ותהיה בהתאם לחברה ולמוצרים המוצעים.

בפנייה יש לציין: 08 GB 41n8 0IVR

 

סמנים קרדיווסקולאריים – חברת בת אנגלית של חברת אבחון רב לאומית מחפשת גישה לסמנים חדשניים אשר יהיו מסוגלים להצביע על היקף רחב של מחלות קרדיווסקולאריות. החברה מחפשת בנוסף לסמנים גם את הציוד המתאים. החברה מבקשת להתקשר עם שותפים מתאימים מתחום המסחר והמחקר.

בפנייה יש לציין: 08 GB 41n8 0IVT

 

חומר הפעיל בטמפרטורה נמוכה המיועד להלבנה ולדטרגנט – חברה באנגליה המייצרת כימיקלים מיוחדים מציעה חומר חדשני שאינו רעיל ואשר פועל בטמפרטורות נמוכות המיועד לצרכים של הלבנה ושל דטרגנטים בתחום הטקסטיל הנייר הכביסה ושטיפת הכלים. החומר החדשני מצליח להפגין ביצועים משופרים עם השפעה סביבתית מינימאלית. החברה מחפשת שותפים מסחריים הפעילים בתחום הייצור של חומרי דטרגנט והלבנה.

בפנייה יש לציין: 08 GB 41n8 0IW7

 

עמידות מוגברת של פריטי לבוש בזמן שטיפה – חברה באנגליה בעלת גישה לשווקים הבינלאומיים מחפשת מוצרים וטכנולוגיות חדשניות בתחום הכיבוס הביתי. הפתרונות אמורים להציע בעיקר ניצול יעיל של מים ואנרגיה בצד העמידות המוגברת של פריטי הלבוש. צורת ההתקשרות של החברה עם השותפים המתאימים תהיה בהתאמה לשלב הפיתוח של החומרים והטכנולוגיות.

בפנייה יש לציין: 08 GB 41n8 0IWH

 

מערכת אנארובית קטנה המיועדת לטיפול בפסולת מרוכזת שמקורה בייצור ביוגז – מרכז מידע עצמאי מהולנד פיתח מערכת אנארובית קטנה המיועדת לטפל בפסולת מרוכזת שמקורה בתהליכי ייצור של ביוגז. המערכת פותחה במיוחד לצורך טיפול במאגרים יומיים הקטנים מ- 1,000 ממ"ק ליום. המערכת ניתנת להתאמה לתרכובות שונות. החברה מחפשת שיתוף פעולה טכני עם יצרן של מערכות המטפלות בפסולת תעשייתית או הסכם מסחרי עם סיוע טכני עם יצרן של פסולת אורגנית.

בפנייה יש לציין: 08 NL 60AF 0IZT

 

שחזור תלת מימד מתמונות – חברה מאיטליה המיומנת בכתיבה של תוכנה וייצור של חומרה המאפשרת באמצעות תמונות שחזור והדמיה בתלת מימד של עצמים שונים. הטכנולוגיה היא מאד גמישה ותחומי היישום העיקריים הם גיאולוגיה ארגונומיה ארכיטקטורה ארכיאולוגיה מורשת תרבותית ותעשייה. הטכנולוגיה מבוססת על תוכנה פוטוגרמטרית דיגיטאלית ותמונת מחשב. ניתן להשתמש במערכת הזאת לצרכי אורטופוטו מדידות וציורי CAD תלת מימדי ומוצרי פוטוגרמטריה טיפוסיים אחרים.

בפני יש לציין: 08 IT 55X5 0IKO

 

טיהור אקולוגי של מים ללא כימיקלים חימום המים או טיפול UV – חברה פלמית מבלגיה המתמחה בטיהור של מים סניטאריים ומים שמקורם בתהליכים במתקנים שונים פיתחה שיטה חדשה לטיהור מים מבלי שיהיה צורך להשתמש בכימיקלים בחימום המים או בטיפולי UV. הטכנולוגיה החדשנית מבוססת על תהליך חמצון אנודי של המים המטהר את המים מכל הבקטריות השייכות לסוג הלגיונלה והקולי. החברה מחפשת מוסדות או חברות לצורך יישום הטכנולוגיה אשר יקבלו סיוע טכני מהחברה.

בפנייה יש לציין: 08 BE 0427 0IXK

 

ייצור של ביוגז – חברה משבדיה מציעה ידע בתכנון הקמה ותחזוקה של מפעלים לייצור ביוגז. בסיס הידע הנוכחי של החברה הוא רחב לאחר שהחברה התנסתה כבר בהקמה והרצה של מספר מפעלים מהסוג הזה בשבדיה. החברה מחפשת להתקשר עם עיריות וחברות העובדות מול משרדי הממשלה בצורה של שיתוף פעולה טכני.

בפנייה יש לציין: 08 SE 67BY 0IV3

 

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל:

אבי כרמיהמחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל)

דוא"ל: avik@industry.org.il

טלפון: 03-5198756

הדפסשלח לחבר
כתבות נוספות
בשנת 2009 יצטרפו כ-67 אלף עובדים למעגל האבטלה, 31/12/2008
אין לאשר את תעריפי המים החדשים עד לקיום דיון בממשלה , 30/12/2008
שרגא ברוש בכנס חרום של הארגונים הכלכליים: אם יהיה צורך אנו נצטרף לשביתה ונשבות עם ההסתדרות, 29/12/2008
שרגא ברוש: אי הפחתת מחירי החשמל, תהווה פגיעה בכושר התחרות של התעשייה, 29/12/2008
ברבעון השלישי – הגרוע ביותר בשש וחצי השנים האחרונות – נסיגה של 1.9% בצמיחת התעשייה, 28/12/2008
התאחדות התעשיינים: האיחוד האירופי יתמוך בחדשנות טכנולוגית במדינות אגן הים , 27/12/2008
סקר שביעות רצון אזורי תעשייה - 2008, 26/12/2008
קורס דירקטורים בתעשייה, 25/12/2008
סקר השכר בתעשייה לשנת 2008 , 24/12/2008
46% מהמפעלים ביטלו לעובדים את העלאות השכר המתוכננות לשנת 2009, 23/12/2008
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share