EEN ישראל - הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

17/01/2009

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים בחו"ל, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה המגיעות מ- 45 מדינות אירופה ואחרות.   

 

 ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה.

 

EEN ישראל תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, המעוניינים בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

 

פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית ה- CIP של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 600  מרכזים הפרוסים ב- 45 מדינות אירופאיות ואחרות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגים-עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין התאחדות התעשיינים, מתימו"פ, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי ומכון ירושלים.

 

הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים:     

 

מוצרים ועיצובים חדשניים המיועדים לשפר לבוש סניטרי בבתים פרטיים – חברה גדולה באנגליה שעוסקת באספקה של חדרי אמבטיה מערכות ספא ומוצרי מטבח כחלק מאסטרטגיית החדשנות שלה מחפשת מוצרים חדשניים המיועדים לשפר לבוש סניטרי בבתים פרטיים שמקורם בעסקים קטנים ומעבדות מחקר. צורת ההתקשרות איננה קבועה ותהיה בהתאם לחברה ולמוצרים המוצעים.

בפניה יש לציין: 08 GB 41n8 0IVR       

 

סמנים קרדיווסקולאריים – חברת בת אנגלית של חברת אבחון רב לאומית מחפשת גישה לסמנים חדשניים אשר יהיו מסוגלים להצביע על היקף רחב של מחלות קרדיווסקולאריות. החברה מחפשת בנוסף לסמנים גם את הציוד המתאים. החברה מבקשת להתקשר עם שותפים מתאימים מתחום המסחר והמחקר.

בפניה יש לציין: 08 GB 41n8 0IVT 

 

מצלמת הדמיה תרמית מיניאטורית – חברה באנגליה השיקה מצלמה הדמיה תרמית מיניאטורית וקלת משקל המסוגלת לפעול בטכנולוגיית אינפרא-אדום ברזולוציה גבוהה ביותר המיועדת למטרות בטחון מעקב וכד'. המצלמה אשר מגיעה בפורמטים שונים גם מאפשרת מבט מושלם בתנאי חשכה מוחלטים. החברה מחפשת שותפי OEM ומשלבי מערכות איתם תוכל להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי זיכיון.

בפניה נא לציין: 08 GB 41n8 0JAT  

 

 

מתקן אוטומאטי לאיתור זיהומי דלק במים – מכון מחקר פולני פיתח מערכת חדשה לניטור מים באמצעות חיישן צף אשר בודק באופן מתמיד את איכות המים ובעיקר דליפות שמקורן בדלק. הטכנולוגיה מאפשרת את בנייתה של מערכת ניטור סביבתית אשר תעביר התראה מוקדמת למקרי זיהום בכלל ובפרט לכאלה שמקורם בדלק. המכון מחפש להתקשר עם שותפים תעשייתיים לצורך המשך הפיתוח וההתאמה של הטכנולוגיה לצרכים ספציפיים.

בפניה נא לציין: 08 PL 61AJ 0J1Y   

 

מנתח יין אוטומאטי – חברה קטנה מאיטליה פיתחה מנתח יין אוטומאטי אשר מסוגל לתת את התמונה הכימית של היין. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי הדרכה לגבי השימוש במכשיר.

בפניה נא לציין: 08 IT 55X5 0J9Q   

 

מאבחן מים עמוקים – חברה קטנה מאיטליה פיתחה מכשיר המסוגל לנתח מים עמוקים מהבחינה הכימית. ניתן להשתמש במכשיר בעיקר במסגרת של מחקרי אוקיאנוגרפיה המבוצעים בתנאי לחץ גבוה. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים שיכללו גם הדרכה.

בפניה נא לציין: 08 IT 55X5 0J9O  

 

מוצרים ידידותיים לסביבה לטיפול בריחות – חברה מבלגיה מציעה שני מוצרים המסוגלים לטפל בריחות שמקורם במי שופכין, קומפוסט, מערכות ביוב צואת חיות וכד'. המוצרים החדשניים הנ"ל מצליחים למנוע את התפשטות הריחות באמצעות הקמה של קומפלקס מולקולארי ביולוגי. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים וסיוע טכני. במקביל החברה מחפשת אחר שותפים המעוניינים לרכוש מהחברה את הזיכיון הבלעדי שלה ואת רשת השיווק שלה.

בפניה נא לציין: 08 BE 0213 0J9I  

 

שחזור תלת מימד מתמונות – חברה מאיטליה המיומנת בכתיבה של תוכנה וייצור של חומרה המאפשרת באמצעות תמונות שחזור והדמיה בתלת מימד של עצמים שונים. הטכנולוגיה היא מאד גמישה ותחומי היישום העיקריים הם גיאולוגיה ארגונומיה ארכיטקטורה ארכיאולוגיה מורשת תרבותית ותעשייה. הטכנולוגיה מבוססת על תוכנה פוטוגרמטרית דיגיטאלית ותמונת מחשב. ניתן להשתמש במערכת הזאת לצרכי אורטופוטו מדידות וציורי CAD תלת מימדי ומוצרי פוטוגרמטריה טיפוסיים אחרים.   

בפני יש לציין: 08 IT 55X5 0IKO     

 

טיהור אקולוגי של מים ללא כימיקלים ללא חימום המים וללא טיפול UV – חברה מבלגיה המתמחה בטיהור של מים סניטאריים ומים שמקורם בתהליכים במתקנים שונים פיתחה שיטה חדשה לטיהור מים מבלי שיהיה צורך להשתמש בכימיקלים בחימום המים או בטיפולי UV. הטכנולוגיה החדשנית מבוססת על תהליך חמצון אנודי של המים המטהר את המים מכל הבקטריות השייכות לסוג הלגיונלה והקולי. החברה מחפשת מוסדות או חברות לצורך יישום הטכנולוגיה אשר יקבלו סיוע טכני מהחברה.

בפניה יש לציין: 08 BE 0427 0IXK  

 

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל:

אבי כרמיהמחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל)

דוא"ל: avik@industry.org.il

טלפון: 03-5198756     

הדפסשלח לחבר
כתבות נוספות
מניתוח סקר הציפיות של התאחדות התעשיינים בקרב 165 חברות תעשייתיות: מצב התעשייה הקשה ביותר זה יותר מ-30 שנה; נסיגה דרמטית בתפוקת התעשייה ברבע האחרון של 2008, 31/01/2009
מפגש היסטורי בשדרות של ראשי הארגונים הכלכליים עם ראשי ההסתדרות, 30/01/2009
לראשונה זה 7 שנים - נסיגה חדה של 4.4% בתפוקת התעשייה , 29/01/2009
דיווח התאחדות התעשיינים על מצב התעסוקה במפעלים – מרבית המפעלים פתוחים, 29/01/2009
36% מהתעשיינים הצעירים סובלים ממצוקת אשראי, 28/01/2009
חדר המצב בדרום ממשיך לפעול, 27/01/2009
התייעלות וחיסכון בצריכות החשמל בתעשייה, 3.2.2009, 26/01/2009
מטה כחול לבן מנסה להתמודד עם הגידול באבטלה , 25/01/2009
פורום הבטיחות של ענף הגזים התעשייתיים, 24/01/2009
יום עיון: "הורדת עלויות בשרשרת אספקה בצל המשבר הכלכלי" – 28.1.09, 23/01/2009
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

מייעצים לך בענייניי עבודה ויחסי עבודה

·  ייעוץ שוטף למפעלים בכל הנוגע
   לחוקי העבודה וליחסי עבודה 
   הן במישור הקיבוצי והן
   במישור הפרטני

·  מעורבות בהליכי חקיקה בכנסת
   ובוועדותיה.

·  טיפול במימוש חוקים,
   תקנות וצווים,
   מול גורמים ממשלתיים.ועוד...

לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share