הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

7/02/2009

 

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים בחו"ל, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה המגיעות מ- 45 מדינות אירופה ואחרות.   

ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. EEN ישראל תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה המעוניינים בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית ה- CIP של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 600  מרכזים הפרוסים ב- 45 מדינות אירופאיות ואחרות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגים-עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין

התאחדות התעשיינים, מתימו"פ, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי ומכון ירושלים.

 

 

הצעות ובקשות חדשות לשיתופי פעולה טכנולוגיים ועסקיים:     

 

ציפוי נגד מיקרובים המיועד לשתלים וציודים רפואיים – חברת בת בצרפת של חברה מגרמניה פיתחה ציפוי נגד מיקרובים בעל תכונות ייחודיות ומצוינות. את הציפוי ניתן ליישם במסגרת של חומרים שונים ומגוונים. החברה מחפשת להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים עם סיוע טכני ובאמצעות שיתוף פעולה טכני עם שותפים תעשייתיים אשר מוכנים לשלב ציפוי נגד מיקרובים במוצרים שלהם.

בפנייה נא לציין: 08 FR 32j2 0J7D 

 

מערכת חדשנית לאיסוף וניהול של מידע מבוססת GPS – חברה קטנה באנגליה מחפשת שותפים שיכולו לסייע לה מבחינה פיננסית ופיזית לפתח ולמסחר בהמשך מערכת חדשנית לבקרה ולניהול מידע מבוססת GPS. הטכנולוגיה האמורה מיועדת לתת בעיקר מענה בתחום הניהול הסביבתי. החברה מבקשת להתקשר באמצעות שיתוף פעולה מסחרי או באמצעות הסכם זיכיון.

בפנייה יש לציין: 08 GB 77dz 0IWM 

 

מנתח יין אוטומאטי – חברה קטנה מאיטליה פיתחה מנתח יין אוטומאטי אשר מסוגל לתת את התמונה הכימית של היין. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי הדרכה לגבי השימוש במכשיר.

בפנייה נא לציין: 08 IT 55X5 0J9Q   

 

 

תפיסה חדשה להגנה של משטחים רכים וקשים מפני גידולים מיקרובים – חברה באנגליה פיתחה שורה של מוצרים נוזליים שמבוססים על יונים מוכספים שניתן להשתמש בהם כספריי מטהר המיועד להתזה על גבי משטחים שונים ואשר מסוגלים בסופו של דבר להעניק הגנה לטווח ארוך מפני גידולים מיקרובים. המוצרים אינם מסוכנים ועמידים לאורך זמן בתחומי יישום שונים. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות שיתוף פעולה מסחרי ותמיכה טכנית.

בפנייה נא לציין: 08 GB 48P9 0IXY    

 

מוצרים ועיצובים חדשניים המיועדים לשפר לבוש סניטרי בבתים פרטיים – חברה גדולה באנגליה שעוסקת באספקה של חדרי אמבטיה מערכות ספא ומוצרי מטבח כחלק מאסטרטגיית החדשנות שלה מחפשת מוצרים חדשניים המיועדים לשפר לבוש סניטרי בבתים פרטיים שמקורם בעסקים קטנים ומעבדות מחקר. צורת ההתקשרות איננה קבועה ותהיה בהתאם לחברה ולמוצרים המוצעים.

בפנייה יש לציין: 08 GB 41n8 0IVR       

 

טיהור אקולוגי של מים ללא כימיקלים ללא חימום המים וללא טיפול UV – חברה מבלגיה המתמחה בטיהור של מים סניטאריים ומים שמקורם בתהליכים במתקנים שונים פיתחה שיטה חדשה לטיהור מים מבלי שיהיה צורך להשתמש בכימיקלים בחימום המים או בטיפולי UV. הטכנולוגיה החדשנית מבוססת על תהליך חמצון אנודי של המים המטהר את המים מכל הבקטריות השייכות לסוג הלגיונלה והקולי. החברה מחפשת מוסדות או חברות לצורך יישום הטכנולוגיה אשר יקבלו סיוע טכני מהחברה.

בפנייה יש לציין: 08 BE 0427 0IXK  

 

בקרה מרחוק של חולים הסובלים מסינדרום הפרעות שינה – חברה קטנה בפורטוגל פיתחה מערכת שמסוגלת לבקר מרחוק חולים הסובלים מהפרעות שינה שונות ואשר מסוגלת לתת אבחנה מוקדמת של הסינדרום הרלבנטי. המערכת החדשנית מתעדת נתונים חשובים במהלך השינה ושולחת אותם בזמן אמת למחשב הבקרה שנמצא במתקן רפואי מרוחק ובכך מאפשרת גם ניתוח של הבעיה תוך כדי חסכון בעלויות. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים מתאימים באמצעות הסכמים מסחריים ושיתוף פעולה טכני.

בפנייה יש לציין: 08 PT 65BN 0IU1 

 

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל: אבי כרמיהמחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל), טלפון: , 03-5198756 , דוא"ל: avik@industry.org.il

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
כתבות נוספות
שרגא ברוש מעריך: המיתון העולמי עשוי להגביר השנה את היקף הרכישות והמיזוגים בהם מעורבת התעשייה הישראלית, 28/02/2009
-, 28/02/2009
הישג להתאחדות התעשיינים: ועדת הכספים של הכנסת אישרה את הסדר הפיצוי למפעלים, לעסקים ולעובדים בדרום , 27/02/2009
מאות תעשיינים וצמרת השלטון בישראל – לבני, ברק, נתניהו וישי - באסיפה השנתית של התאחדות התעשיינים שנערכה ב-22 בינואר , 25/02/2009
התקיימה ישיבה ראשונה של נשיאות התאחדות התעשיינים לשנים 2010-2009, בראשותו של שרגא ברוש, 25/02/2009
שרגא ברוש: התעשייה במיתון עמוק - מהחמורים שידעה התעשייה הישראלית, 24/02/2009
בחודשים אוקטובר-נובמבר 2008 נרשמה ירידה ריאלית של 3.5% בצמיחת התעשייה , 22/02/2009
בישיבה הראשונה של נשיאות התאחדות התעשיינים לשנים 2009 נפרדה הנשיאות מתעשיינים שסיימו את פעילותם הציבורית, 22/02/2009
הזמנה למפגש "מועדון ארוחת בוקר" בנושא חדשנות בתעשייה, 21/02/2009
יום עיון: מצוקת האשראי - פתרונות מימון למפעלים קטנים ובינוניים, 21/02/2009
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share