פרויקט לאומי לתרומת דם – שיתוף פעולה בין התאחדות התעשיינים,מד"א וההסתדרות הכללית

23/07/2012

 

לחברי התאחדות התעשיינים שלום רב,

 

קיים מחסור דם חמור מאוד בבתי החולים בארץ בעקבות עונת הקיץ - עובדה שתקשה ותשבש טיפולים בחולים ובפצועים הזקוקים לעירוי דם ומרכיביו במהלך אשפוזם דווקא בתקופה זו.

 

שירותי הדם של מגן דוד אדום אחראים על התרמה ואספקת מנות הדם לבתי חולים בארץ וליחידות צה"ל, הן בשעת חירום והן בשגרה עבור חולים הזקוקים לעירוי דם במהלך אשפוזם.

 

כדי לעמוד בדרישות הגוברות של מערכת הבריאות בישראל ,יש צורך להתרים 1300 מנות דם כל יום. מכל מנת דם אחת אפשר להציל חיים של שלושה איש לפחות.

 

 

על מנת להשיג כמות כזו של תורמי דם מתנדבים מקוימים מבצעי התרמות דם נרחבים ברחבי הארץ. אולם, רמת מלאי מנות הדם נמוכה מה שעלול לסכן חיי אדם!


התאחדות התעשיינים יזמה מהלך משותף לתעשיינים, להסתדרות ולמד"א בסימן "מנהיגות מתגייסת – התעשייה תורמת דם". אנו סמוכים ובטוחים כי ראוי וחיוני הוא שהתעשייה הישראלית על כל ענפיה ועובדיה תתגייס לנושא כה חשוב העוסק רובו ככולו בהצלת חיי אדם.

 

במסגרת שיתוף הפעולה המורחב הזה, אנשי מד"א מתאמים פרטנית עם כל מפעל ומפעל מועדי התרמת דם במסגרתם תגיע ניידת ההתרמה למפעל. בסיום שנת המבצע אנו גם נכריז על 3 המפעלים שהגיעו לתוצאה הגבוהה ביותר של מספר תורמים יחסית לכמות העובדים במפעל.

 

 

אנו מודים לכל התעשיינים שלוקחים חלק במבצע וקוראים לתעשיינים נוספים לקחת חלק במבצע ההתרמה ולהוות דוגמא של אחווה, רעות ונתינה בזמנים קשים אלו.

 

 

לרישום מפעלך לחץ כאן

 

 

בברכה ובאמונה בהשתתפותכם,

 

 

צבי אורן   

                                

נשיא התאחדות התעשיינים
פרויקט לאומי לתרומת דם – שיתוף פעולה בין התאחדות התעשיינים,מד"א וההסתדרות הכללית  פרויקט לאומי לתרומת דם – שיתוף פעולה בין התאחדות התעשיינים,מד"א וההסתדרות הכללית
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share