התעשיינים בחרו נשיא חדש

צביקה אורן הוא נשיא התאחדות התעשיינים

בפעם השנייה בתולדותיה קיימה אתמול, יום ראשון, ה- 1.1.12 התאחדות התעשיינים בחירות לתפקיד נשיא ההתאחדות. התעשיינים בחרו אמש את צביקה אורן כנשיא התאחדות התעשיינים החדש שיוביל אותם בשנים הקרובות.      

לאיגרת נשיא התאחדות התעשיינים הנכנס, צביקה אורן                                  

2/01/2012

בפעם השנייה בתולדותיה קיימה היום, יום ראשון, ה- 1.1.12  התאחדות התעשיינים בחירות לתפקיד נשיא ההתאחדות. התעשיינים בחרו היום את צביקה אורן כנשיא התאחדות התעשיינים החדש שיוביל אותם בשנים הקרובות.

צביקה אורן גרף 75% מקולות התעשיינים.  

תא"ל (במיל') צביקה אורן (נולד ב-1947) שימש כקצין חימוש ראשי בצה"ל, בעל תואר ראשון בהנדסת מכונות מטעם הטכניון בחיפה, בעל תואר שני במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת חיפה. לאחר שחרורו הקים את "עמית תעשיות" הפועלת בעיקר באזור הנגב. בשנים האחרונות משמש כחבר נשיאות התאחדות התעשיינים ועמד בראש הוועדה למפעלים קטנים ובינוניים ובראש וועדת העבודה. 

תא"ל (במיל') צביקה אורן, נשיא התאחדות התעשיינים: "אני רוצה להודות לכל התומכים, ואני מבטיח להיות נשיא של כלל התעשייה הישראלית. מחכה לנו שנה לא קלה, בכוחות משותפים נשרוד אותה ואף נתקדם.  ממשלת ישראל חייבת להכיר בתעשייה הישראלית כקטר החשוב והמוביל של המשק. אני משוכנע שעל אף השנה הלא פשוטה שצפויה לנו, התעשייה בישראל תגדל ותתפתח".
שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים היוצא: "אני מאחל הצלחה לנשיא הנבחר  ואני בטוח שהוא ימשיך להוביל את התאחדות התעשיינים כגוף הכלכלי המוביל במשק. האתגרים הניצבים בפני התעשייה הישראלית הינם רבים והתקופה הינה קשה. אנחנו צפויים לעליות מחירים נוספות בתשומות התעשייה שישפיעו באופן ישיר על התעשייה והיצור. גם המחאה החברתית לא עברה מן העולם, דו"ח טרכטנברג לא הצליח לפתור את הבעיות ואין לי ספק שאם החברה לא תהיה חזקה, זה ישפיע על הכלכלה. כלכלה וחברה הולכים ביחד. התעשייה צריכה להיות רלוונטית לשיח הציבורי ולשמור על יכולת ההשפעה שלה".

גלובס  דה מרקר   ynet  ישראל היום ידיעות אחרונות  רשת ב'

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share