לא הכול פוליטיקה!

 

התאחדות התעשיינים אירחה את האסיפה הכללית לשנת 2011 של ארגון המעסיקים IOE הקבוצה האירופאית-

100 נציגים בכירים מ- 26 מדינות אירופאיות

18/09/2011

 

לצפייה בתמונות לחץ כאן

 

הכנס נערך בין התאריכים 15-17.9 בתל אביב

 

שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים: "דווקא השנה ודווקא בספטמבר, מארחת התאחדות התעשיינים כנס בינלאומי חשוב אשר מאגד בתוכו מובילי דעה כלכליים במדינות האירופאיות השונות. אין לי ספק, כי אירוע מסוג זה בימים טרופים אלו של אי וודאות כלכלית ומדינית, תורם רבות להידוק הקשר בין ישראל וארגוני המעסיקים באירופה, מקדם את תדמיתה של ישראל ותורם לשיפור מיתוג ישראל בעולם".
 
התאחדות התעשיינים בישראל חברה בארגון המעסיקים העולמי IOEמעל 50  שנה. מדי שנה מתקיימת אסיפה כללית של הקבוצה האירופאית באחת ממדינות הארגון.
 
השנה, אירחה התאחדות התעשיינים את האסיפה השנתית האירופאית של הארגון בין התאריכים 15-17.9.  במפגש השתתפו כ- 100 נציגים בכירים מ- 26 מדינות אירופיות, ביניהם נשיאי ארגוני המעסיקים ממדינות כמו ספרד, גרמניה, אוסטריה, הונגריה, בלגיה ועוד.
בין המשתתפים, אנטוניו פניילוסה- מזכ"ל IOE(ארגון המעסיקים העולמי), רנאטה הורנונג- דראוס – יו"ר הקבוצה האירופאית IOE,  ותדהירו אסמי - מזכ"ל BIAC(הועדה העסקית המייעצת ל- OECD).
 
 
הדיונים בכנס הוקדשו לנושאים מקצועיים כגון, יחסי עבודה, חוקי עבודה, יחסי עובדים-מעסיקים-ממשלה. בנוסף,במהלך הכנס הוקדש מושב מיוחד לכלכלה הישראלית וליחסי עובדים-מעסיקים, בו תוארה פעילות השולחן העגול וכל המשתמע ממנה. כמו כן, לבאי הכנס תוכננה תוכנית תיירותית ענפה הכוללת בין היתר סיור בירושלים ובתל אביב וכן סיורים מקצועיים.
 
מאז הקמתו של ארגון המעסיקים הבינלאומי, ה- IOEבשנת 1920, פועל הארגון כנציגם הבלעדי של המעסיקים בתחומי מדיניות העבודה והרווחה. כיום, כולל הארגון 150 התאחדויות מעסיקים מ- 143 מדינות ברחבי העולם. מטרתו העיקרית של הארגון היא לקדם ולהגן על אינטרסים של המעסיקים בפורומים בינלאומיים כדוגמת, ה- ILO ארגון העבודה העולמי ולהבטיח מדיניות המקדמת סביבת עבודה נוחה להתפתחות ויצירת מקומות עבודה. בנוסף, על מנת להבטיח ייצוג הולם למעסיקים, פועל הארגון בעולם ליצירת ארגונים יציגים ופיתוחם. 

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share