אקספו כחול לבן - מעוצב ומיוצר בישראל

27/03/2011

תעשיין יקר,

אירועי עוצב בישראל של קהילת המעצבים הישראלית הינם אירוע העיצוב החשוב והמוכר ביותר בישראל. האירועים, הכוללים תערוכות, ימי עיון והוצאת קטלוגים, מציגים את ההישגים של העיצוב בישראל ואת ההישגים של הכלכלה, הטכנולוגיה והתעשייה המקומית. השנה מתקיימת תערוכת "עוצב בישראל" במוזיאון העיצוב חולון במסגרת שבוע העיצוב חולון.

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בתחרות יוקרתית, המתקיימת זו הפעם הראשונה, בין החברות התעשייתיות המובילות בישראל אשר תציגנה את מוצרי הדגל שלהן בתערוכת "אקספו כחול לבן".

"אקספו כחול לבן – מעוצב ומיוצר בישראל", הוא אירוע ציבורי רחב היקף המתקיים בשבוע חגיגות עצמאות 2011, אירוע בעל גוון לאומי החושף את מיטב התעשייה "כחול לבן" – המבטאת גאווה לאומית!

"אקספו כחול לבן" מחבר באופן ישיר בין עיצוב ישראלי והתעשייה הישראלית. האירוע הוא בעל ערך מיתוגי ושיווקי המלווה בפעילות פרסומית, יחסי ציבור, פלטפורמה אינטרנטית והוצאת מוסף חג מיוחד בשיתוף עם ידיעות אחרונות.

אנחנו מצפים לקהל של עשרות אלפי מבקרים, בכירי המשק הישראלי, אורחים מחו"ל, שגרירים ונספחים כלכליים, אנשי מדיה ותקשורת וקהל רחב. הכניסה חופשית. הפתיחה החגיגית במעמד שר התמ"ת ובכירי המשק תתקיים ב-5 למאי 2011.

"אקספו כחול לבן – מעוצב ומיוצר בישראל" 2011

  • תחרות בין חברות תעשייתיות/יצרניות "כחול לבן" המובילות בישראל. המוצרים שייבחרו ייחשפו בתערוכה בה יציגו החברות המובילות את מוצרי כחול לבן בעלי ערך מוסף עיצובי גבוה. כל חברה תיוצג על ידי מוצר הדגל שלה. המוצרים שיבחרו לתערוכה יזכו לחשיפה מיוחדת כולל מידע אודות החברה והעומד בראשה במוסף החג המיוחד של ידיעות אחרונות.
  • יוקם מתחם לביתנים של החברות המובילות במשק ליד תערוכת מוצרי הדגל, לצורך פעילות שיווקית/מיתוגית. כל חברה ישראלית מוזמנת להציג את סיפורה ויכולתה.

אנחנו ממליצים מאוד להשתתף באירוע יחודי וחשוב זה.


טופסי הרשמה
להשתתפות בתחרות "אקספו כחול לבן - מעוצב ומיוצר בישראל":
הקש כאן להורדת טופס רישום
הקש כאן למילוי טופס תיאור מוצר מקוון
 
להקמת ביתן חברה "אקספו כחול לבן - מעוצב ומיוצר בישראל":
הקש כאן להורדת טופס רישום
 
למידע נוסף ניתן ליצור קשר עם אביטל שרף, מנהלת אירועי עוצב בישראל ואקספו כחול לבן
בטלפון: 054-4433008 או במייל: avitalscharf@gmail.com   

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share