ברוש ועיני ידונו הערב בדרכי פעולה נגד הממשלה עקב ייקור הדלק והמים

6/02/2011

גלובס: "שרגא ברוש, יו"ר לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים, עופר עיני, יו"ר ההסתדרות ושלמה בוחבוט, יו"ר השלטון המקומי, ייפגשו הערב (א') על מנת לדון בהתייקרויות המחירים האחרונות במשק, ובעיקר במחירי המים הגבוהים. בפגישה ידונו הצדדים בפעולות אפשריות על מנת להביא להוזלת מחירי המים.."

כלכליסט: "יו"ר ההסתדרות עופר עיני יכנס הערב בלשכתו את ראשי ארגוני המעסיקים כדי לדון בפעולות אפשריות נגד הממשלה בשל ייקור המים, הדלק והלחם. בין המשתתפים בכנס: נשיא התאחדות התעשיינים שרגא ברוש וראש מרכז השלטון המקומי שלמה בוחבוט; נושא נוסף שיעלה בדיון הוא הפעולות שיינקטו נגד הממשלה במידה שלא יאושר עליו חתמו לפני כחודש עיני וברוש.."

דה מרקר: "יו"ר ההסתדרות עופר עיני  יכנס בבית ההסתדרות דיון משותף עם נשיא לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים שרגא ברוש ויו"ר מרכז השלטון המקומי שלמה בוחבוט, יחד עם צוותיהם המקצועיים, כדי לדון בדרכי מאבק נגד יקור הדלק, מים, והלחם. עיני, ברוש ובוחבוט יעלו בפגישתם גם את נושא שכר המינימום במשק. השלושה תמימי דעים לגבי הצורך להעלותו מרמתו הנוכחית כיום (3.850 שקלים בחודש). שר התמ"ת החדש, שלום שמחון, תומך עקרונית בהעלאת שכר המינימום, אך הוא מעוניין לבצע זאת בתיאום מלא עם שר האוצר יובל שטייניץ..."

כלכליסט  כלכליסט
גלובס  גלובס
TheMarker  TheMarker
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share