מה עשו חברי כנסת בחורשת האקליפטוס בנמל ת"א

6/10/2010

מה עשו חברי כנסת בחורשת האקליפטוס בנמל ת"א?
סגן שר הביטחון, ח"כ מתן וילנאי, יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני, ח"כ שלי יחימוביץ', יהודה (יודק'ה) שגב, מנכ"ל התאחדות התעשיינים ויולי תמיר, נשיאת שנקר השתתפו אמש במפגש השנתי של בכירי תעשיית הטקסטיל והאופנה בהתאחדות התעשיינים, שערך האיגוד, במסעדת "מרינרו" בנמל תל-אביב.
 
האירוע השנתי הפך אמש לחגיגה של ממש, כאשר בתזמון מושלם הושגה אתמול בבוקר פשרה לאישור חוק הטקסטיל הביטחוני, אשר יחייב את כוחות הביטחון לרכוש מדים מתוצרת כחול לבן.
ח"כ הכנסת שלי יחימוביץ' יוזמת החוק, שעלתה לנאום אמרה: "היום היה לי יום עמוס. בבוקר פגשתי את יודקה שגב, מנכ"ל התאחדות התעשיינים וצביקה ליברמן, מנהל איגוד הטקטיל אצל האוצר, בצהריים פגשתי את שניהם בכנסת וכעת שוב אנו נפגשים". יחימוביץ' גילתה שאת אהבתה ואהדתה לטקסטיל החדיר בה רמזי גבאי, יו"ר איגוד הטקסטיל והאופנה, והיו"ר של אופיס טקסטיל, כשעוד בהיותה עיתונאית לימד אותה את רזי המקצוע. "ואכן, מיד כשהגעתי לכנסת, ביקשתי להוביל את חוק הטקסטיל הביטחוני".
 
יודק'ה שגב, מנכ"ל התאחדות התעשיינים הודה לח"כ יחימוביץ', לח"כ גפני, לשר פואד בן אליעזר (תומך נלהב ידוע לחוק) ולח"כ מתן וילנאי ואמר: "נוכחתי לדעת שאי אפשר להבקיע בלי חברי הכנסת"..
 
ח"כ מתן וילנאי, סגן שר הביטחון: "אני 100% בעד החוק ושמח שהקושי עם מערכת הביטחון נפתר. יש חוק כזה גם בארה"ב. זה כסף קטן ותועלת חברתית גדולה. המתפרות מעסיקות נשים דרוזיות ונותנות להן גאווה וחיבור למדינה".
ח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים אמר: "כאחד שגדל באופקים, והחל את פעילותו הציבורית במאבק נגד סגירת מפעל הטקסטיל עופר, צילמו אותי עם צמיגים בוערים ועד עכשיו אני חושב שזה היה אסון שסגרו את המפעל", אמר, "אופקים עד היום לא התאוששה מכך".

על החלק האומנותי, הופקדה אופירה גלוסקא שהופיעה במופע משותף עם בנה גיא "כשאמא באה הנה" .
 
שרו והתמנגלו: יהודה (יודק'ה) שגב (מנכ"ל התאחדות התעשיינים) ; דב לאוטמן; רמזי גבאי (יו"ר איגוד הטקסטיל והאופנה בהתאחדות התעשיינים ,היו"ר של אופיס טקסטיל וסגן ראש עירית ר"ג); יאיר רוטלוי (יו"ר גיבור סברינה);  אסתר אלדן (מנכ"לית כיתן); עופר איתני (מנכ"ל שטיחי קיסריה ומבעלי ביתילי); עמית מרידור (מנכ"ל תפרון), מיכל נגרין (מיכל נגרין עיצובים ); צבי מאיר (בעלים של עופרטקס); ברכה בראון (מעצבת אופנה) ועוד.
 
יותר מ-50 מנכ"לים ובנות זוגם מענף הטקסטיל, השתתפו באירוע.

 
 
 
לפרטים נוספים ניתן לפנות ללשכת הדובר:
מיטל עומרי – 054-2620501 / 03-5198870
יואש בן יצחק – 050-6214503 / 03-5198755 / 03-5198856

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share