הוכרזו הזוכים בתחרות האריזה "כוכב ישראל 2010" מטעם מכון האריזה והעיצוב הישראלי בהתאחדות התעשיינים

13/09/2010

הזוכים בתחרות האריזה "כוכב ישראל 2010" מטעם מכון האריזה והעיצוב הישראלי בהתאחדות התעשיינים:

במקום הראשון- זכתה חברת דפוס חרט – אשר פיתחה ועיצבהמארזים  מקיפולי נייר ארגונומיים, למפיצי ריח לבישום ממושך באמצעות מקלות עץ הסופגים את השמנים ומפיצים אותם בחלל החדר; במקום השני – זכתה חברת מיכלי זהב – אשר פיתחה אריזה ייחודית למכירת גרביים - קופסת מגירות - המאפשרת מכירת מס' זוגות גרביים בצורה נוחה ומסודרת במקום התליונים מפלסטיק; במקום השלישי - זכתה קבוצת תדביק – אשר פיתחה שקית עומדת לרטביי פסטה עם פקק וידית המיועדת לחימום במיקרוגל, ומיועדת להגשה ככלי על השולחן; הזוכים יציגו את אריזותיהם בתחרות העולמית וורלדסטאר 2010, שתיערך בחודש נובמבר בתורכיה. 

 

30 חברות בתחום האריזה , התחרו ביניהן לאחרונה בתחום האריזה "כוכב ישראל 2010". התחרות נערכה מטעם מכון האריזה והעיצוב הישראלי בהתאחדות התעשיינים בראשותו של דורון קמפלר – יו"ר המכון, ומנכ"ל כרמל מערכות מיכלים.

 

קמפלר מסר כי ענף האריזה בישראל, בחציון הראשון של 2010, גלגל מחזור של 542 מיליוני שקלים המהווים עלייה של 4% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. סך המכירות בשוק המקומי של  ענף האריזה בישראל, בחציון הראשון של שנת 2010, עמד על כ- 395 מיליון דולר, המהווים עלייה של 3.1%, כשמחזור  היקף היצוא של ענף האריזה הישראלי עומד על כ- 147 מיליון דולר, המהווים עלייה של כ – 6.5% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.  יצוין כי ענף האריזה בישראל, בחציון הראשון של 2010, העסיק כ- 9,400 עובדים, עלייה של 1.1% בהשוואה לחציון הראשון של 2009.

 

בנוסף מסר קמפלר, כי בחודשים ינואר – יוני 2010 יובאו לארץ אריזות מחו"ל בשווי 138 מיליון דולר, עלייה של 3% בהשוואה לחציון הראשון של 2009.

 

תחרות "כוכב ישראל" נערכת ע"י מכון האריזה והעיצוב הישראלי בהתאחדות התעשיינים אחת לשנה, ומטרתה לעודד את ההשקעה בפיתוח מוצרים חדשים.

השנה התחרו 33 חברות עם 80 מוצרים הכוללים את כל תחומי התעשייה.

יו"ר חבר השופטים, צבי ימיני, יו"ר ועדת העיצוב וחדשנות של התאחדות התעשיינים ויו"ר "הידרו תעשיות" מסר כי  הזוכים נקבעו עפ"י אמות מידה של: שמירה על איכות הסביבה, התאמה למיחזור, שימור תכולת האריזה, התאמה למשלוח ביבשה, נוחות שימוש, מילוי, סגירה, פתיחה וסגירה חוזרת, מידע מספק, עיצוב גרפי, שימוש בחומרים, צימצום עלויות ומילוי דרישות החוק.

 

חבר השופטים הורכב מ- 20 בעלי מקצוע מתחומים שונים: אקדמיה, תעשיה, שיווק, צרכנים ומעצבים.

 

במקום הראשון- זכתה חברת דפוס חרט– אשר פיתחה ועיצבה מארזים  מקיפולי נייר ארגונומיים, למפיצי ריח לבישום ממושך באמצעות מקלות עץ הסופגים את השמנים ומפיצים אותם בחלל החדר. באריזה נעשה שימוש בקיפולי נייר ובזוויות קיפול על מנת ליצור צורה ארגונומית העוקבת אחר קימורי המיכל העבים בחלקם התחתון וצרים בחלקם העליון. במקום השני זכתה חברת מיכלי זהב– אשר פיתחה אריזה ייחודית למכירת גרביים - קופסת מגירות - המאפשרת מכירת מס' זוגות גרביים בצורה נוחה ומסודרת במקום התליונים מפלסטיק.במקום השלישי זכתה חברת קבוצת תדביק – אשר פיתחה  שקית עומדת  לסדרה של 4 סוגי רטבים לפסטה. השקית כוללת פקק וידית אחיזה המיועדת לחימום במיקרוגל, בתוספת אלמנט לשחרור אדים דרך הפייה. כמוכן, לשקית ידית מיוחדת הנשארת קרה גם לאחר החימום המאפשרת אחיזה כאשר המוצר חם. השקית מיועדת גם להגשה ככלי על השולחן.

 

הזוכים בתחרות יציגו את אריזותיהם בתחרות העולמית וורלדסטאר 2010 (WORLDSTAR),  שתיערך באיסטנבול שבטורקיה.

 

 

 

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות ללשכת הדובר:

מיטל עומרי – 054-2620501 / 03-5198870

יואש בן יצחק – 050-6214503 / 03-5198804 / 03-5198856

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share