חברי פורום דור ההמשך ביקרו בפארק "עידן הנגב" בלהבים

11/05/2010
תעשיינים צעירים בשדה תימן
תעשיינים צעירים בשדה תימן

30 מנכ"לים ומנהלים צעירים של מפעלים מכל רחבי הארץ, החברים בפורום דור ההמשך של התאחדות התעשיינים סיירו אתמול (יום ב') בתחומי המועצה האזורית בני שמעון והתרשמו משורה של פרויקטים גדולים שמוקמים בימים אלה.

דרור קרוואני, מנהל היחידה הכלכלית של המועצה וחגי אופק מנכ"ל פארק התעסוקה "עידן הנגב" אירחו את חברי המשלחת תחילה בביקורם בפארק התעסוקה החדש, שנחנך לא מכבר. בפארק שטחים מוכנים לקליטת מפעלים בהיקף של 200 דונם וכבר שווקו 18 מגרשים בגדלים שונים. התעשיינים הצעירים התלהבו מהמיקום של הפארק, סמוך לתוואי כביש 6, וקרוב לתחנת הרכבת להבים-רהט ואחדים מהם ביקשו פרטים וקבעו להגיע לסיור פרטי בהזדמנות אחרת.

משם נעה המשלחת של דור ההמשך למפעל "נטפים" בקיבוץ חצרים שם אירח אותם מנהל הייצור חורם אברג'ל. באתר "דודאים" הציג בפניהם המנכ,ל עידו רובינשטיין את מפעלי המיחזור שמתוכננים במקום כחלק מהתמורות שיביא בכנפיו חוק האריזות.

במינחת שדה תימן שמעו האורחים מפי ראש המועצה סיגל מורן הסברים על העבודות להקמת הפארק המוטורי במקום. חברי המשלחת שמעו גם הסברים על שיתוף הפעולה בין התאחדות התעשיינים לבין מועצת בני שמעון מפיו של נציג ההתאחדות בדרום ארנון קשנסקי.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share