התאחדות התעשיינים בשיתוף פעולה טלוויזיוני ייחודי עם קשת - "האנשים שעושים תעשייה"

5/01/2010

התאחדות התעשיינים יוצאת בשיתוף פעולה  טלוויזיוני ייחודי עם קשת - "האנשים שעושים תעשייה"; הכרה עם העובדים שמאחורי התעשייה;

100 סרטונים, במהלך השנה הקרובה יעלו על מסך "קשת" ויהוו מסע אל התעשייה הישראלית באמצעות העובדים שיספרו את סיפורה

 

"התאחדות התעשיינים בישראל" בשיתוף עם קשת יזמה פרוייקט טלוויזיוני ייחודי, במסגרתו, יתוודע הציבור אל הצדדים שאינו מכיר בתעשייה הישראלית.

 

הפרויקט "האנשים שעושים תעשייה" ישודר בשני ערבי שידור של קשת, החל ממחר (יום ד'), בדקה ל8 בערב - לפני מהדורת החדשות.

 

המדובר, בסדרה של 100 סרטונים דוקומנטריים המהווים מסע אל התעשייה הישראלית, באמצעות סיפורם האישי של עובדי המפעלים.

 

כל סרטון דוקומנטרי יתמקד בעובד אחד ממפעל תעשייה בישראל, שיציג את סיפורו האישי ופעילותו במסגרת המפעל. יצוין כי כוכבי הסרטונים הינם עובדי מפעלים הממוקמים בכל רחבי הארץ, ממגוון ענפי התעשייה הישראלית: תעשייה מסורתית לצד תעשיית היי-טק, מפעלים מאזור הפריפריה לצד מפעלים מאזור המרכז, יצרנים לשוק המקומי לצד יצואנים.

יצוין כי מכירות התעשייה נאמדות על כ- 80 מיליארד דולר, מתוכם 34 מיליארד דולר ליצוא.

שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים: "באמצעות פרויקט טלויזיוני חשוב זה,  הציבור בישראל ייחשף אל התעשייה הישראלית המהווה עמוד התווך של הכלכלה. התאחדות התעשיינים, כמייצגת התעשייה הישראלית, רואה חשיבות רבה בפרוייקט המאפשרהצצה נדירה אל המתרחש מאחורי קירות מפעלי התעשייה הפזורים ברחבי הארץ ומעסיקים קרוב ל-350,000 עובדים במדינת ישראל. הסרטונים מציגים את המגוון הרחב של המועסקים בתעשייה ואת קיבוץ הגלויות המתרחש מידי יום ב-11,700 מפעלים"  

מקשת נמסר: "אנו שמחיםעל היוזמה לחבור להעלאת המודעות לגבי חשיבותה של התעשייה ותרומתה לכלכלת ישראל. קשתרתמה לטובת הקמפיין את הפלטפורמות עומדות לרשותה ואת יכולותיה המקצועיות בתחוםההפקה ,העריכה והתוכן.חבירה למיזם זההינה אמצעי נוסף המשלב בין המחויבות שלנו למעורבות חברתית, קהילתית ולמתן ביטוילאיכותם של עובדי  התעשייההמקומית."

 

את הסרטונים ניתן לראות, החל מיום חמישי ה- 07/01/10, גם באתר הבית של קשת  Mako www.mako.co.ilוכן באתר האינטרנט של התאחדות התעשיינים 

 

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות ללשכת הדובר:

מיטל עומרי– 054-2620501 / 03-5198870

רונן משה– 050-8885631 / 03-5198755 / 03-5198856

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share