רמזי גבאי במכתב חריף לשרים שטייניץ, אהרונוביץ' ובן-אליעזר: "הנחו את הגורמים הרלוונטיים לרכוש את מדי השב"ס והמשטרה מתוצרת כחול-לבן בלבד. בטלו את המכרז לייצור המדים בסין".

4/01/2010

יו"ר איגוד הטקסטיל בהתאחדות התעשיינים לשרים שטייניץ, אהרונוביץ' ובן-אליעזר:"הנחו את הגורמים הרלוונטיים לרכוש את מדי השב"ס והמשטרה מתוצרת כחול-לבן בלבד. בטלו את המכרז לייצור המדים בסין".
 
יו"ר איגוד הטקסטיל בהתאחדות התעשיינים, רמזי גבאי, העביר מכתב חריף לשר האוצר, יובל שטייניץ,  לשר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ' ולשר התעסוקה, המסחר והתעשייה, בנימין (פואד) בן-אליעזר בדרישה לביטול המכרז שייסגר בימים הקרובים, לייצור מדים של המשטרה והשב"ס בסין ולהנחות את הגורמים הרלוונטיים לרכוש את המדים מיצרנים ישראליים בלבד. כך רמזי גבאי, יו"ר איגוד הטקסטיל בהתאחדות התעשיינים ומנכ"ל אופיס טקסטיל.
 
המדובר במכרז של שב"ס בהיקף של כ-10 מיליון שקלים, שייסגר בסוף החודש ויספק לסוהרים כ-145 אלף פרטי לבוש, שיספקו לכ- 80 עובדים בעיקר בפריפריה בצפון הארץ, בקריית שמונה ובכפרי הדרוזים, תעסוקה במשך שנה.
 
"האם, לנוכח נסיבות אלה, לא ראוי, חיוני ודחוף שהשר והממשלה יתקינו תקנה כהוראת שעה, כדי להציל למעלה מ-80 עובדים (לשנה)  מציפורני האבטלה?? במה תעזור התכנית "אורות לתעסוקה" או תוכניות אחרות אם אין תעסוקה? גם רוה"מ נדרש לבעיה זו", כותב יו"ר איגוד הטקסטיל, רמזי גבאי.
 
"כיצד מתיישבת העובדה שמחד, יד אחת של הממשלה משקיעה בקמפיינים תקשורתיים בקריאה לעם ישראל, לרכוש מוצרים תוצרת כחול לבן ומאידך, יד שנייה מוציאה הזמנות לרכש בסין??" מוסיף גבאי.
 
לפרטים נוספים ניתן לפנות ללשכת הדובר:
מיטל עומרי– 054-2620501 / 03-5198870
רונן משה– 050-8885631 / 03-5198755 / 03-5198856

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share