הצלחה לאפיקי המימון החלופיים שמציעה התאחדות התעשיינים, בשת"פ עם חברת כלל מימון פקטורינג

2/11/2009

הצלחה לאפיקי המימון החלופיים של התאחדות התעשיינים

17 מפעלים קטנים ובינוניים, כבר משתמשים בשירותי הפקטורינג והליסינג המימוני שהעמידה חברת כלל מימון פקטורינג לחברי התאחדות התעשיינים , בהיקף כספי כולל של כ-23 מיליון שקל.

 

הצלחה לאפיקי המימון החלופיים שמציעה התאחדות התעשיינים, בשת"פ עם חברת כלל מימון פקטורינג; 17 מפעלים קטנים ובינוניים, חברי התאחדות התעשיינים, כבר משתמשים בשירותי הפקטורינג והליסינג המימוני בתנאים מועדפים, שהעמידה חברת כלל מימון פקטורינג לחברי התאחדות התעשיינים בהיקף כספי כולל של כ-23 מיליון שקל; 18 מיליון שקלים בשירות הפקטורינג, 5 מיליון שקלים בשירות הליסינג. כך מסר היום צביקה אורן, יו"ר הועדה למפעלים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשיינים.

 

מדובר במפעלים חברי התאחדות התעשיינים, מענפי התעשייה השונים: מתכת, חשמל, טקסטיל, מוצרי בניה וצריכה, מזון, כימיה, פרמצבטיקה והייטק.

 

צביקה אורןמציין שמעבר להעמדת התנאים המועדפים לחברי ההתאחדות, הרי שלשיתוף הפעולה עם כלל מימון פקטורינג קיימת חשיבות בהעלאת המודעות של מנהלי המפעלים הקטנים והבינוניים לקיומם של אפיקי מימון חוץ בנקאיים.

 

כזכור, בינואר 2009, הציעו התאחדות התעשיינים וכלל מימון פקטורינג אפיקי מימון חלופיים לחברי התאחדות התעשיינים  - במסגרתו, זכאים חברי ההתאחדות לתנאים מועדפים בביצוע פקטורינג ובעסקאות ליסינג ציוד ומכונות אצל חברת כלל מימון פקטורינג:

פקטורינג– חברת הפקטורינג רוכשת את החובות הפתוחים של לקוחותיה, ומקדימה את התשלום מהחייבים בשיעור של עד 85% מגובה החוב. לאחר שרכשה את החוב, חברת הפקטורינג נוטלת על עצמה את הסיכון של אי פירעון החוב ומשחררת את הספק מגביית החוב. עם גביית החוב מעבירה החברה לספק את יתרת החוב.

ליסינג ציוד ומכונות– השכרת ציוד בדרך של ליסינג מימוני. הרכישה נעשית בתשלומים כאשר בתום תקופת התשלומים הנכס עובר לבעלות הרוכש.

 

התאחדות התעשיינים מציינת, כי בקשות של 9 מפעלים נוספים קטנים ובינוניים, החברים בהתאחדות התעשיינים, מצויות בימים אלה בטיפול.

 

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות ללשכת הדובר:

מיטל עומרי – 054-2620501 / 03-5198870

רונן משה – 050-8885631 / 03-5198755 / 03-5198856

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share