התאחדות התעשיינים החתימה את חבריה על "האמנה להעדפת תוצרת הארץ 2009"

7/09/2009

תעשיינים למען תעשיינים: התאחדות התעשיינים החתימה את חבריה על "האמנה להעדפת תוצרת הארץ – 2009; המוצרים יסומנו בלוגו "מיוצר בישראל" תוך שמתנוסס עליו כובע טמבל

 

התאחדות התעשיינים פנתה אל חבריה לחתום על "האמנה להעדפת תוצרת הארץ – 2009"במטרה להבטיח רכישת מוצרים מתוצרת ישראל, כחול-לבן; המוצרים יסומנו בלוגו "מיוצר בישראל" שעליו מתנוסס כובע טמבל. כמוכן, ימונו "נאמני כחול לבן" במפעלים שיקפידו על רכישת מוצרים תוצרת ישראל

 

האמנה להעדפת תוצרת הארץ – 2009" עליה חתום נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש, קוראת למנכ"לי החברות והמפעלים לפעול להעדפת תוצרת הארץ למען קידום התעשייה המקומית. "נעדיף ברכישותינו מוצרים מתוצרת ישראל שטיבם ואיכותם עומדים בדרישותינו ויצרניהם עומדים במועדי האספקה המוסכמים" נכתב באמנה.  בנוסף, קובעת האמנה כי לפחות אחד מהספקים יהיה ישראלי. עוד קובעת האמנה כי יש לפעול בתוך המפעלים ומחוצה להם  על מנת להטמיע בקרב הציבור שהעדפת תוצרת חוץ פירושה פיטוריי עובדים, סגירת מפעלים וצמצום הפעילות הכלכלית במשק.

רכישת מוצר/רכיב תוצרת חוץ, בהיקף של למעלה מ- 50,000 ש"ח, יהיה חייב באישור מנכ"ל החברה, או מי מטעמו, ולאחר שמוצו כל תהליכי ההשוואה.

 

בנוסף, ימונו "נאמני כחול-לבן" בתוך המפעלים אשר יקפידו על רכישת מוצרים מתוצרת הארץ ויסייעו בהגברת המודעות לרכישת המוצרים מתוצרת ישראל.

 

החתימה על האמנה הינה יוזמה משותפת של התאחדות התעשיינים ומשרד התמ"ת שהחלו בקמפיין "מיוצר בישראל" (כחול-לבן), לעידוד רכישת מוצרים מתוצרת ישראל.

 

שרגא ברוש: "עכשיו, יותר מתמיד, אנו פועלים להעדפת תוצרת הארץ, למען קידום התעשייה המקומית ומתוך הבנה כי לרכישת מוצרים ושירותים מתוצרת ישראל  ישנה חשיבות עליונה לחיזוק התעשייה המקומית. כך נביא ליצירת מקומות תעסוקה נוספים, נגדיל את היצוא והצמיחה ונחזק את המשק הישראלי".

 

מצ"ב האמנה

 

לפרטים נוספים:
מטה "מיוצר בישראל" (כחול-לבן)
03-5198846/7

"האמנה להעדפת תוצרת הארץ - 2009"  "האמנה להעדפת תוצרת הארץ - 2009"
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share