המשבר הכלכלי וסיוע התאחדות התעשיינים למפעלים במצוקת אשראי – הביאו לגידול שיא של 94% במספר החברות התעשייתיות שהצטרפו לארגון

26/07/2009

התאחדות התעשיינים: המשבר הכלכלי וסיוע התאחדות התעשיינים למפעלים במצוקת אשראי – הביאו לגידול שיא של 94% במספר החברות התעשייתיות שהצטרפו לארגון; במחצית הראשונה של 2009 הצטרפו 72 מפעלים להתאחדות התעשיינים.

 

המשבר הכלכלי ופעילות התאחדות התעשיינים בהענקת סיוע למפעלים הסובלים במצוקת אשראי, כמו גם בתחומים אחרים -  הביאו לגידול שיא של 94% במספר החברות התעשייתיות שהצטרפו לארגון. זאת לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

 

מהתאחדות התעשיינים נמסר, כי במחצית הראשונה של 2009 הצטרפו 72 מפעלים לארגון, בהשוואה ל-37 מפעלים שהצטרפו בתקופה המקבילה אשתקד.

 

בהתאחדות התעשיינים מציינים, כי מספר המפעלים שהצטרפו להתאחדות התעשיינים ושיעור הגידול של ההצטרפות - לא זכורים כמותם בעשור האחרון.

 

בתוך כך– 25 מפעלים שהצטרפו הן בתעשיות מוצרי בניה וצריכה; 24 מפעלים שהצטרפו להתאחדות התעשיינים - הן בענף המתכת והחשמל; 12 מפעלים וחברות – הן בענף ההייטק; 5 מפעלים – הם בענף המזון; 4 מפעלים – בענף הטקסטיל ו-2 מפעלים שהצטרפו להתאחדות התעשיינים הם בענף הכימיה והפרמצבטיקה.

 

מהתאחדות התעשיינים נמסר, כי בחודשים ינואר-יוני 2009, פרשו מהתאחדות התעשיינים 31 חברות – בשל סגירת מפעלים, איחוד או רכישת מפעלים, אי תשלום דמי חבר ועוד.

 

בהתאחדות התעשיינים חברים כ-2,000 מפעלים.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share