יודקה שגב : סקר איגוד לשכות המסחר הינו מגמתי, ופונה לאנשי ההייטק שאינם מכירים את חוקי העבודה

12/07/2009

יודקה שגב, מנכ"ל התאחדות התעשיינים בתגובה לסקר של איגוד לשכות המסחר: זהו סקר מגמתי, הפונה לאנשי ההייטק שאינם מכירים את חוקי העבודה; החשש של מנהלי ההייטק, כפי שמופיע בסקר, נובע מקמפיין אינטרסנטי המטעה את הציבור ושאין לו אחיזה במציאות.

 

בתגובה לסקר של  איגוד לשכות המסחר לפיו כביכול "בכירי ההייטק מתנגדים לחוקי העבודה החדשים", אומר יהודה (יודקה) שגב – מנכ"ל התאחדות התעשיינים, כי זהו סקר מגמתי, הפונה לאנשי ההייטק שאינם מכירים את חוקי העבודה.

 

שגב מציין, כי חוקי העבודה במשק לא השתנו בעקבות עסקת החבילה וכי גורמים אינטרסנטים ממשיכים ללבות את מערכת יחסי העבודה במשק.

 

האמת היא, אומר שגב, כי שרגא ברוש, יו"ר לשכת התאום של הארגונים הכלכליים ונשיא התאחדות התעשיינים מייצג את 14 הארגונים הכלכליים הגדולים והמשפיעים במשק וכי כל ההחלטות נתקבלו פה אחד, במוסדות לשכת התאום.

 

שגב מדגיש, כי חוקי העבודה המתירים לארגוני העובדים לנהל משא ומתן עם המעסיקים, חוקקו כבר בשנת 2001 ואין חדש בחוקים אלו כפי שנתגבשו בעסקת החבילה.

 

מנכ"ל התאחדות התעשיינים טוען, כי החשש של מנהלי ההייטק, כפי שמופיע בסקר של איגוד לשכות המסחר, נובע מקמפיין אינטרסנטי המטעה את הציבור ושאין לו כל אחיזה במציאות.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share