התאחדות התעשיינים השיקה אתר אינטרנטי חדש

17/06/2009

אתר חדש להתאחדות התעשיינים
התאחדות התעשיינים משיקה בימים אלה אתר אינטרנטי חדש הכולל מידע שוטף של הזדמנויות עסקיות ומידע רלבנטי על התאחדות התעשיינים ועל התעשייה הישראלית.

התאחדות התעשיינים משיקה בימים אלה את אתר הבית של התעשייה הישראלית. מדובר באתר אינטרנט חדש ומשודרג הכולל מידע שוטף של הזדמנויות עסקיות ומידע רלבנטי על התאחדות התעשיינים ועל התעשייה הישראלית.

במסגרת השקת האתר, התאחדות התעשייניםיצאה בפעילות מיוחדת:
on-line week"", במסגרתה ייפתח פורום ייעוץ מיוחד לתעשיינים בנושא המשבר הכלכלי. בנוסף, תושק גלריית התעשייה ובה תמונות היסטוריות בנושא התעשייה הישראלית וקטלוג וידאו ובו סרטי תדמית על התעשייה בישראל. באתר יועלה "טוויטר" מטעם נשיא התאחדות התעשיינים שרגא ברוש, אשר באמצעותו יעודכנו הגולשים בנושאים הבוערים העומדים על סדר יומה של התעשייה הישראלית. לרגל ההשקעה, תפתח ההתאחדות ערך חדש בוויקיפדיה אשר יוקדש לתעשייה הישראלית ויכיל מידע על העבר וההווה של התעשייה.  

מהתאחדות התעשיינים נמסר, כי האתר כולל גם סקרים כלכליים, תמונות וסרטוני וידאו רבים המייצגים את התעשייה והתעשיינים הישראלים.
באמצעות האתר, ניתן יהיה לקבל מידע על כל אחד מענפי התעשייה – תעשיות המתכת החשמל והתשתיות, תעשיות מוצרי בניה וצריכה, אלקטרוניקה ותוכנה, כימיה פרמצבטיקה ואיכות הסביבה, תעשיות המזון ותעשיות הטקסטיל והאופנה. כן ניתן יהיה לקבל מידע על התעשייה בירושלים, במרחב הצפון ובמרחב הדרום.

התאחדות התעשיינים מציינת, כי ניתן יהיה לקבל באתר החדש מידע עדכני בנושאי עבודה, תקינה, מידע כלכלי, מידע בנושא סחר  חוץ ומידע בנושאי איכות הסביבה.

כן ניתן להחשף באמצעות האתר החדש, לכל פרסומי ההתאחדות, כולל ההודעות לתקשורת, אירועי ההתאחדות המתוכננים ועוד.

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share