מאיר בר-אל: התאחדות התעשיינים פועלת לשימוש מקסימלי בתוצרת כחול-לבן בפרוייקט מעבר בסיסי צה"ל לנגב

10/05/2009

מאיר בר-אל:

התאחדות התעשיינים פועלת לשימוש מקסימלי בתוצרת כחול-לבן בפרוייקט מעבר בסיסי צה"ל לנגב; מעריך: עבודות בהיקף של 10 מיליארדי שקלים יכולות להתבצע ע"י התעשייה הישראלית - יתן תעסוקה לכ-30 אלף עובדים חדשים ב-5 השנים הקרובות; 100 יצרנים כבר הביעו נכונות להשתלב בפרוייקט, תחילה באמצעות הפקת קטלוג (CD) ע"פ סיווג מוצרים.

 

התאחדות התעשיינים פועלת לשימוש מקסימלי בתוצרת כחול-לבן בפרוייקט מעבר בסיסי צה"ל לנגב. כך מסר מאיר בר-אל, סמנכ"ל התאחדות התעשיינים ומנהל מטה "מיוצר בישראל" (כחול-לבן) בהתאחדות התעשיינים.

 

בר-אל הוסיף, כי התאחדות התעשיינים מקימה בימים אלה פורום מיוחד שיטפל  וידאג למיצוי כל הדרכים לשילוב התעשייה הישראלית בפרוייקט.

 

בר-אל ציין, כי הפורום מפיק קטלוג (CD) בו יופיעו כל היצרנים המעוניינים להשתלב בפרוייקט ע"פ סיווג מוצרים. כ-100 יצרנים כבר נרשמו להשתלב בפרוייקט. בר-אל הדגיש כי המטרה היא להנחות את המתכננים להעדיף מוצרים מתוצרת הארץ ולחשוף בפניהם את האפשרויות הקיימות. כן יתקיימו מפגשי עדכון תקופתיים עם מנהלת הפרוייקט.

 

בר-אל מעריך, כי התעשייה הישראלית יכולה לבצע בפרוייקט עבודות בהיקף של 10 מיליארדי שקלים, דבר שלהערכתו יתן תעסוקה לכ-30 אלף איש ב-5 השנים הבאות.

 

לדבריו, התעשייה צריכה להיערך ולהתאים עצמה מראש לפרוייקטים בסדר גודל כזה, ולכן אנו רואים חשיבות מרובה בתאום מוקדם ככל האפשר מול הנהלת הפרוייקט.

 

הוא הדגיש, כי דווקא בימים אלה של מיתון ומשבר עולמי – הזרמת עבודות בהיקף של מיליארדי שקלים עשוי להוות מנוף חשוב ביותר לצמיחת התעשייה.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share