לקראת יום העצמאות ו"חגיגת" המנגל - בדיקה בקרב יצרני הבשר מגלה: עם ישראל יאכל ביום העצמאות כ-1,400 טון מוצרי בשר ועופות

27/04/2009

לקראת יום העצמאות ו"חגיגת" המנגל

התאחדות התעשיינים - בדיקה בקרב יצרני הבשר מגלה:

עם ישראל יאכל ביום העצמאות כ-1,400 טון מוצרי בשר ועופות, מדובר בכ-14 מליון מנות המבורגרים, קבב, סטייק, נקניקיות, עוף ועוד - בהיקף כספי של   כ-30 מיליון ש"ח - גידול של כ-5%;

 

עם ישראל יאכל ביום העצמאות כ-1,400 טון מוצרי בשר ועופות. מדובר בכ-14 מליון מנות של המבורגר, קבב, סטייק, נקניקיות, עוף ועוד - בהיקף כספי כולל של כ-30 מליוני שקל. מהווה  גידול של כ-5%  לעומת יום העצמאות אשתקד. כך נמסר מהתאחדות התעשיינים בעקבות בדיקה בקרב יצרני הבשר לקראת "חגיגת המנגלים".

 

מהבדיקה של התאחדות התעשיינים עולה, כי החודש של יום העצמאות ול"ג בעומר הוא חודש שיא במכירות המוצרים הללו ונמכרת בו כמות כפולה בהשוואה לחודש ממוצע.

 

התפתחות "תרבות המנגלים", טוענים יצרני הבשר בהתאחדות התעשיינים, מביאה את המפעלים לפתח מוצרים נוספים שיתאימו לדרך שימוש זו.

 

בהתאחדות התעשיינים מדגישים, כי בתחום מוצרי הבשר המעובד והבשר הגולמי ניכרת מודעות הולכת וגוברת למקור הבשר, לאיכותו, ולרמת ההקפדה בתהליך ייצורי.

 

יצויין, כי מפעלי הבשר המעובד, אשר, בין השאר, משווקים גם ליצוא, מקיימים מערכות בקרת איכות ברמה בינלאומיות.

 

מהבדיקה של התאחדות התעשיינים מתברר, כי מפעלים אלו הפחיתו  בשנה האחרונה בכ-15%  את ההשקעות בהרחבות מבנים ובציוד חדשני משוכלל. מדובר בכ-45 מליון שקל. השקעות אלו מסייעות להציב את מפעלי הבשר בחזית הטכנולוגיה והאיכות הקיימים בעולם. 

 

בין יצרני הבשר המובילים : חברת זוגלובק, חברת טיב טירת צבי, מעדני יחיעם,ועוף טוב.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share