התאחדות התעשיינים קיימה בסוף השבוע מפגש מיוחד עם חברי הכנסת החדשים; הח"כים שמעו על תפקידה של התעשייה, בתקופה של משבר

22/03/2009

התאחדות התעשיינים קיימה בסוף השבוע מפגש מיוחד עם חברי הכנסת החדשים; הח"כים שמעו על תפקידה של התעשייה, בתקופה של משבר, לצמיחת המשק ולתעסוקת עובדים.

12 חברי כנסת חדשים השתתפו בסוף השבוע במפגש מיוחד שקיימה התאחדות התעשיינים בבית התעשייה בת"א.

שרגא ברוש, נשיא התאחדות  התעשיינים, שיזם את המפגש וארח את חברי הכנסת, סקר בפני חברי הכנסת החדשים את חשיבותה של התעשייה כמנוע צמיחה מרכזי במשק. ברוש אמר, כי המשולש - ממשלה, מעסיקים והסתדרות הוא קריטי לייצוב המשק וליציאה מהמשבר.

ברוש הביע חשש כי לאחר שיסתיימו המיתון והמשבר הכלכלי ב-2010, אנו נמצא בבעיה חברתית.

ברוש קרא לחברי הכנסת החדשים להשתמש בהתאחדות התעשיינים כמוקד ידע לנתונים ולתהליכי חקיקה בתחום של כלכלה ומיסוי, עבודה, סחר חוץ ואיכות סביבה.

ברוש ציין, כי אחת ממטרות המפגש היא גם ליצור עם חברי הכנסת החדשים מערכת קשרים איתנה, זאת בשל חשיבותה המרכזית של התעשייה והנושא הכלכלי בכללותו בעבודת הכנסת.

במפגש השתתפו: התעשיין גלעד זילברברג – יו"ר הוועדה לקשרי התעשייה עם הכנסת, וחברי הכנסת החדשים; חה"כ רחל אדטו; חה"כ יריב לוין; חה"כ דניאל בן סימון; חה"כ מירי רגב; חה"כ אורית זוארץ; חה"כ נחמן שי; חה"כ ציון פיניאן; חה"כ אופיר אקוניס; חה"כ משה (בוגי) יעלון; חה"כ יוסי פלד; חה"כ רוברט טיבייב וחה"כ ציפי חוטובלי.  

בתמונה מימין לשמאל: התעשיין גלעד זילברברג; חה"כ נחמן שי; חה"כ יריב לוין;חה"כ דניאל בן סימון;שרגא ברוש, נשיא התאחדות  התעשיינים; חה"כ רוברט טיבייב; חה"כ אופיר אקוניס; חה"כ ציפי חוטובלי וחזקי ישראל – האחראי על קשרי התעשייה עם הכנסת.

ברוש עם חלק מחברי הכנסת החדשים  ברוש עם חלק מחברי הכנסת החדשים
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share