בעקבות הסדר פשרה חלקי שהושג בארה"ב, הסכימה חברת לופטהנזה לשלם החזרים בסך 85 מיליון דולר עבור הובלת מטענים אוויריים לארה"ב וממנה באמצעות כל מוביל שהוא

1/02/2009

בעקבות הסדר פשרה שהושג בארה"ב
דני קטריבס: חברת לופטהנזה הסכימה לשלם החזרים בסך 85 מיליון דולר עבור הובלת מטענים אוויריים מארה"ב וממנה באמצעות כל מוביל שהוא, בשנים 2000 - 2006; התאחדות התעשיינים תסייע לחבריה להגיש את התביעות.

בעקבות הסדר פשרה חלקי שהושג בארה"ב, הסכימה חברת לופטהנזה לשלם החזרים בסך 85 מיליון דולר עבור הובלת מטענים אוויריים לארה"ב וממנה באמצעות כל מוביל שהוא. כך מסר דני קטריבס, מנהל אגף סחור חוץ בהתאחדות התעשיינים.

לדבריו, הסדר הפשרה חל על כל מי שרכש שירותי משלוחים בהובלה אווירית מכל מוביל מטענים אווירי שהוא, לצורך משלוחים אל ארה"ב או ממנה, בתקופה שמתחילה מיום 1 בינואר 2000 ועד ליום 11 בספטמבר 2006. במסגרת זו כלולים גם שירותי הובלה אוויריים שנרכשו באמצעות גופים שעוסקים בהעברת מטענים למשלוח.

קטריבס ציין, כי התאחדות התעשיינים תסייע לחבריה המעוניינים להכלל בהסכם הפשרה, לקבל את הפיצוי המגיע להם בהתאם להסדר זה, זאת באמצעות משרד עו"ד עמית, פולק, מטלון ושות'. את התביעות מתבקשים היצואנים להגיש עד ה-12 בפברואר 2009.

קטריבס מציין, כי הסדר הפשרה בארה"ב מתייחס לתביעה יצוגית שלפיה חברות לופטהנזה, סוויס אינטרנשיונל איירליינס, ביחד עם מובילי מטענים אחרים כגון: בריטיש איירווייז, אל-על, K.L.M ואחרות, "קשרו קשר לתאם ביניהן את מחיריהם של שירותי משלוחים בהובלה אווירית, תוך הפרה של חוקי ההגבלים העסקיים של ארה"ב".

במסגרת הסכם הפשרה הסכימה, כאמור, לופטהנזה לשלם סך של 85 מיליון דולר ולשתף פעולה בהגשתן של תביעות משפטיות נגד הנתבעות הנותרות.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share