ראשי תאגיד המיחזור הבלגי המצליח " Fostplus " יגיעו השבוע לישראל למפגש עם נציגי התאחדות התעשיינים

4/02/2009

ראשי תאגיד המיחזור הבלגי המצליח "Fostplus" יגיעו השבוע לישראל למפגש עם נציגי התאחדות התעשיינים. במפגש, אותו יזמה התאחדות התעשיינים בישראל, יציגו בכירי התאגיד הבלגי את נסיונם, ביישום גישה כוללת  לאיסוף מיון ומיחזור  האריזות הביתיות בישראל; המפגש יתקיים ב-5 בפברואר בבית התעשייה בתל-אביב.

עשרות תעשיינים ישתתפו ביום חמישי ה-5 בפברואר במפגש עם ראשי תאגיד המיחזור הבלגי "Fostplus", זאת כדי לבחון דרכים ליישום גישה כוללת לאיסוף, מיון ומיחזור האריזות הביתיות בישראל.

המפגש- "יישום גישה כוללת לטיפול באריזות בישראל", ייערך במסגרת מהלך התאחדות התעשיינים להוביל פתרון כולל לאיסוף, מיון ומיחזור האריזות בישראל. מיחזור האריזות מתייחס לחומרים השונים-  מתכת, פלסטיק, ניירוזכוכית.

במפגש שיתקיים ב-5 בפברואר בהתאחדות התעשיינים, ישתתפו מר וויליאם וורמאייר – סמנכ"ל  תאגיד המיחזור הבלגי; מר סטיבן בסמר ומר סטיב קלאס – מנהלים בכירים בתאגיד המיחזור.

בהתאחדות התעשיינים מציינים, כי תאגיד  " תאגיד המיחזור "Fostplus" קיבל אתהסמכתו  מטעם הממשלה הבלגית, והוא פועל ליישומה של הדירקטיבה האירופאית לטיפול כולל באריזות הביתיות בבלגיה. מתוצאות פעילותו  ניתן ללמוד על אחוזי איסוף  גבוהים ומרשימים במגוון חומרים (מתכת, פלסטיק, נייר וזכוכית) ובקרב תעשיות רבות, בהן מזון, חומרי ניקוי, תמרוקים ועוד.

"המפגש עם התאגיד הבלגי, הוא נדבך נוספת בפעילות הסביבתית הכוללת של התעשייה הישראלית" אומר רוני יודקה שגב, מנכ"ל התאחדות התעשיינים. "במסגרת פעילותנו למען הסביבה, אנו רואים חשיבות רבה בישום תקנים סביבתיים בינלאומיים כמו גם בלמידה פורה ואפקטיבית מנסיונם של תאגידים מקבילים בעולם- דוגמת זה של הFostplus".

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share