חשמל מוזל לתעשיינים

מפחיתים את הוצאות התעשייה על אנרגיה:

התאחדות התעשיינים חתמה על הסכם עם דוראד לרכישת חשמל מוזל לתעשיינים

 

נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש: "הרכישה המרוכזת תאפשר לראשונה למפעלים קטנים ובינוניים בכל רחבי הארץ, לקבל אספקת חשמל בתעריפים אטרקטיביים"

 

התאחדות התעשיינים חתמה בתחילת השבוע על הסכם מסגרת עם חברת "דוראד אנרגיה בע"מ", לרכישת חשמל מוזל באופן מרוכז. זאת בהמשך לאישור הרשות להגבלים עסקיים שבוע שעבר למהלך. ההסכם נועד לשרת בעיקר את המפעלים הקטנים והבינוניים, אשר מתקשים לרכוש חשמל בתעריף מוזל באופן פרטי.

 

זהו ההסכם הראשון שנחתם בין התאחדות התעשיינים לחברה לאספקת חשמל. התאחדות התעשיינים תפעל לחתימת הסכמי מסגרת  נוספים בעתיד, אשר יאפשרו לספק לתעשייה הקטנה והבינונית חשמל במחיר מוזל.

 

תקופת ההסכם שנחתם הנה לחמש שנים, עם אפשרות הדדית לסיום ההסכם בהודעה מראש של 90 יום. ההסכם הנו "חופשי", ואינו מצריך תחזיות צריכה או חובת עמידה בכמויות מינימום. כמו כן, הפעילות מול חברה פרטית לייצור חשמל, מאפשרת למפעלים אספקת חשמל אשר הנה נטולת חשיפה כמעט לחלוטין לשינויים רגולטורים במשק החשמל.

 

נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש: "בימים אלו, כשתעריפי המים ותעריפי הארנונה רק קופצים כלפי מעלה, ופערי שערי המטבע שוחקים את כושר התחרות של התעשייה הישראלית, זוהי חובתנו למצוא כל דרך אפשרית להפחתת עלויות התעשיינים. עלויות האנרגיה בפרט של התעשיינים הן כה גבוהות, עד שהן יכולות לעשות את ההבדל בין הצלחה של מפעל, לסגירתו בשל אי כדאיות כלכלית. הרכישה המרוכזת של החשמל במסגרת הסכם מסגרת, תאפשר לראשונה למפעלים קטנים ובינוניים בכל רחבי הארץ, לקבל אספקת חשמל בתעריפים אטרקטיביים. תעריפים מוזלים אלו ישפרו את כושר התחרות של המפעלים, כך שיוכלו להתפתח ולהגדיל את היקפי היצוא". 

 

לפרטים נוספים: נתנאל היימן טל' 03-5198816 natanel@industry.org.il

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share