מנהיגות מתגייסת – התעשייה תורמת דם

17/06/2013

שתוף פעולה אסטרטגי
כדי לסייע למד"א להגביר את מספר תרומות הדם בקרב התעשייה בארץ, רתמה אגודת הידידים  של מד"א בסיועו של דן אלמן חבר מועצת התעשיינים והנהלת איגוד המתכת את התאחדות התעשיינים בישראל והסתדרות העובדים הכללית לחתימה על אמנת שיתוף פעולה עם מד"א בכותרת " מנהיגות מתגייסת – התעשייה תורמת דם".

במסגרת האמנה מתאמת מד"א פרטנית עם כל מפעל ומפעל החבר בהתאחדות התעשיינים בישראל מועדי התרמת דם במסגרתם מגיעים ניידות ההתרמה של מד"א למפעלים ברחבי-הארץ.

כל עובדי התעשייה הרבים התורמים דם במסגרת האמנה זכאים לתוכנית ייחודית של ביטוח דם להם ולמשפחותיהם. בעתיד מתוכננות סדנאות עזרה ראשונה במפעלים ובתעשייה בהדרכת צוותי מד"א.

האפליקציה החדשה של מד"א

האפליקציה הסלולרית החדשה של מגן דוד אדום מיועדת להגביר את המודעות הציבורית לצורך של מדינת ישראל לשמור על מלאי דם בכמות מספקת בכל רגע נתון בבנק הדם הלאומי  המנוהל ע"י מד"א, בשגרת היום יום ובהסתכלות על שעות חרום עתידיות .
מחקרים הוכיחו שלמרות שהצבור בישראל מודע לחשיבות הלאומית של תרומות דם תכופות, בפועל לא נוצרה זיקה מספקת בין הנכונות לתרום לבין הנגישות לנקודות ההתרמה במקומות העבודה או המגורים.  
האפליקציה הייחודית מיועדת להגביר משמעותית את מספר תרומות הדם ותדירותם,  תוך הקלה ניכרת בנגישות וזמינות תחנות ההתרמה לאזרחים  ברחבי הארץ.

האפליקציה כוללת משלוח התרעות ייעודיות לתורמי דם פוטנציאליים בהתאם למאפייני פילוח אוכלוסייה ובהתבסס על נתוני גיל, מצב בריאותי, סוג דם וצרכים ייחודיים בשעות חרום.

האפליקציה מאפשרת לבעליה לקבל דיווח און-ליין על נקודת התרמת הדם הקרובה אליו בכל רגע נתון כמו גם אפשרות  למעקב כרונולוגי אחר תרומות הדם שלו בעבר.

האפליקציה החדשה מאפשרת לצפות בסרטוני עזרה ראשונהוכן ליצור קשר באופן יעיל עם מד"א במגוון תחומים.

הסנכרון של האפליקציה עם רשתות חברתיות  הכולל מתן קרדיטים לתורמי הדם,  אמור לעודד תורמים חדשים ולהביא את נושא התרמות הדם למיקום גבוה בשיח החברתי בישראל. 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share