מנכ"ל התאחדות התעשיינים נפגש עם מנכ"ל ארגון הרכש הבין לאומי

21/01/2013

 

מנכ"ל התאחדות התעשיינים – מר אמיר חייק נפגש בתל אביב עם מנכ"לית ארגון מנהלי הרכש הבין לאומי והנהלת ארגון מנהלי הרכש בישראל.

לרגל אירועי שנת החמישים לארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל ביקרה בארץ גב' מרי לואיס – מנכ"ל הארגון הבין לאומי של מנהלי הרכש שמושבו בלונדון. ארגון זה המקיף כ 48 מדינות וחברים בו כ250,000 איש שם לו למטרה לקדם את מקצוע הרכש בעולם ולפתח ידע והדרכות לאנשי הרכש בתעשייה ובארגונים אחרים.

גב' לואיס ציינה את החשיבות שרואים היום בעולם בפתוח מקצוע הרכש: "ישנן חברות רבות בעולם בהם מנהל הרכש –הCPO- הינו חבר הנהלה בכיר כשההנהלה מבינה את יכולתו לתרום להשגת תוצאות עיסקיות, וישנן חברות בהם ההכרה עדיין לא הגיעה לדרגי ההנהלה. תפקידנו כארגון הרכש להפיץ את הידע בעולם, ואנחנו עושים זאת בישראל ע"י ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל – IPLMA".


מר אמיר חייק ציין את החשיבות שהוא רואה באנשי רכש מקצועיים בתעשייה. התעשייה בארץ על כל גווניה מתעשיית ההיי- טק המפותחת ועד לתעשיה המסורתית נאבקת להתייעל ולהוביל בתחומה. העלאת הרמה המקצועית של הממונים על הרכש תתרום רבות להשגת מטרות אלו, וההתאחדות תמשיך לתרום לנושא תוך שיתוף פעולה עם ארגון מנהלי הרכש בישראל.

גב' לואיס שביקרה במפעלי תעשייה מובילים בארץ הביעה את התרשמותה מרמת הניהול הגבוהה ומהמעמד לו זוכים אנשי הרכש במקומות בהם ביקרה. גב' לואיס ציינה את שיתוף הפעולה עם הארגון הישראלי המכשיר אנשי רכש לתאר  CPM שהינו תאר של הארגון הבין לאומי, ומוענק בארץ לאחר לימוד ובחינה ע"י ארגון מנהלי הרכש שהינו המוסמך היחיד בארץ לצורך זה ע"י הארגון הבין לאומי.

מר אמיר חייק סיכם ואמר "ההתאחדות תמשיך לפעול להעלאת רמת הידע והמקום הבכיר של מנהלי הרכש בתעשייה" וקרא לארגון מנהלי הרכש לפעול ביחד עם ההתאחדות להעברת המסר למנכלים וקובעי מדיניות בתעשייה ובממשלה בארץ.

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

מייעצים לך בענייניי עבודה ויחסי עבודה

·  ייעוץ שוטף למפעלים בכל הנוגע
   לחוקי העבודה וליחסי עבודה 
   הן במישור הקיבוצי והן
   במישור הפרטני

·  מעורבות בהליכי חקיקה בכנסת
   ובוועדותיה.

·  טיפול במימוש חוקים,
   תקנות וצווים,
   מול גורמים ממשלתיים.ועוד...

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share