חברת IDE טכנולוגיות בע"מ זכתה במכרז של 650 מיליון להקמת מתקן התפלה בקליפורניה

21/01/2013

IDE חותמת עסקה לאספקת פתרון התפלת מי ים בשיטת האוסמוזה ההפוכה

 (Reverse Osmosis)
עבור המתקן הגדול ביותר בחצי הכדור המערבי

ההיקף הכולל של הפרויקט הינו כמיליארד דולרים

החוזה להתקנת פתרון ההתפלה המבוסס על הטכנולוגיה המוכחת, הידידותית לסביבה והחסכונית באנרגיה של IDE בקרלסבד שבקליפורניה מסמן פריצת דרך משמעותית בתעשיית ההתפלה בארה"ב

 

קדימה, ישראל 6 בינואר, 2013 – חברת IDE הכריזה היום על חתימת חוזה בהיקף של כ-150 מיליון דולרים עם מיזם התפלה מהגדולים בארה"ב לתכנון ולאספקת ציוד עבור מתקן התפלת מי הים הגדול ביותר בארה"ב, אשר ממוקם בקרבת תחנת הכוח Encina בקרלסבד שבקליפורניה. החברה חתמה גם על חוזה O&M (Operation & Maintenance) בהיקף של כ-500 מיליון דולרים ישירות עם חברת Poseidon Resources, לתפעול ותחזוקת המתקן למשך 30 שנה. הקמתו של מתקן ההתפלה תחל ב-2013 והוא צפוי להפיק עד כ‑200,000 קוב מי שתיה איכותיים ביום בשנת 2016.

 

מתקן קרלסבד צפוי לשנות את פני תעשיית התפלת המים בארה"ב. הוא מסתייע בפיתוחים הטכנולוגיים החדישים ביותר של IDE במגוון מתקני התפלה ברחבי העולם כולו, במיוחד בכל הנוגע לשלב הטיפול המקדים (pretreatment), אשר מוביל ליעילות גבוהה ותצרוכת אנרגיה נמוכה יחסית, כמו גם לתפוקת מים באיכות גבוהה ביותר. הפתרון של IDE יסייע לרשות המים של מחוז סן דייגו ((SDCWA, להפחית את  מחסור המים באיזור, תוך עמידה  ביעד של הפקת  שבעה אחוזים מאספקת המים באזור באמצעות התפלת מי ים עד שנת 2020, ובכך ליצור מציאות חדשה בשוק המים האמריקאי.

 

"פרויקט ההתפלה בקרלסבד מהווה ציון דרך משמעותי עבורנו, עבור מדינת קליפורניה ועבור ארה"ב בכלל, היות ואנו מאמינים שהוא יסלול את הדרך לעתיד התפלת המים באמריקה," מציין אבשלום פלבר, מנכ"ל IDE טכנולוגיות בע"מ. " IDEזוכה לתנופה רציפה בתעשייה, להצלחה מרובת שנים באספקת פרויקטים דומים ברחבי העולם כולו ולצבר מתמשך של זכיות בפרויקטים חדשים, וזוהי זכות גדולה מבחינתנו ליטול חלק בהקמת מתקן ההתפלה הגדול ביותר בארה"ב כולה".

 

מארק למברט, מנכ"ל IDE Americas, מוסיף: "פרויקט קרלסבד יגביר להערכתנו הן את המודעות להתפלת מים בצפון אמריקה והן את היכולת של לקוחות פוטנציאליים – ציבוריים ופרטיים כאחד – להכיר בכך שאספקת פרויקטים יצירתית, ניהול תקציבים יעיל ומוקפד ותכנון תהליכים חדשני, מאפשרים לפרויקטים מסוג זה לקרום עור וגידים. השוק האמריקאי ממתין כבר זמן מה להתקדמות התפלת המים בארה"ב ואנו בהחלט בשלים ומוכנים להנהיג מהפכה זו."

  

אודות IDE טכנולוגיות בע"מ:

IDE טכנולוגיות בע"מ הינה מובילה עולמית בטכנולוגיות מים, אשר מתמחה בפיתוח, תכנון, הקמה ותפעול של מתקני התפלת מי ים ושל פתרונות לטיפול במים תעשייתיים. בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות שלה בתחום התרמי והממברני, IDE פיתחה, בנתה ומתפעלת כעת מתקני התפלת מי ים וטיפול במים מהגדולים בעולם. IDE מספקת כיום תפוקה כוללת של למעלה מ-2.3 מיליון קוב מים איכותיים ביום, עבור מגוון רחב של שימושים לצרכים שונים כולל מי שתיה, מים ל לתעשיות הנפט והגז, הכרייה, מתקני הזיקוק, תחנות הכוח ועוד. ל-IDE ניסיון מוכח בהקמת 400 מתקנים ב-40 מדינות במשך למעלה מ-4 עשורים. החברה נמצאת בבעלות כיל (50%), חברה מובילה בשווקים הגלובאליים של החקלאות, המזון, המים והכימיקלים המיוחדים, וקבוצת דלק (50%) , החברה המובילה בישראל בתחום האנרגיה והתשתיות.


למידע נוסף, אנא בקרו באתר: www.ide-tech.com.

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share