יומולדת 20 ל-I.T.S

20/06/2012

I.T.S הוקמה ב-1992 כחברה פרטית על-ידי המהנדס גרא עירון וחברה באיגוד תעשיות מתכת, חשמל ותשתית. -לאחרונה חגגה איי.טי.אס20 שנה להיווסדה באירוע מרשים שהתקיים במגרש הבית שבאזור התעשייה עתיר ידע בכפר סבא.

החברה, המונה כיום מעל 100 עובדים, עוסקת בתכנון ובבניית מכונות עבור חברות שונות בארץ ובחו"ל.

החברה שוכנת בבניין ייחודי בעיצובו:כל חזיתו זכוכית מודפסת. ההדפסה בוצעה במדפסת דיגיטלית חדשנית, שהיא פרי פיתוח של קבוצת מהנדסי החברה.

בעשרים שנות פעילותה הצליחה החברה לתכנן, לפתח ולייצר למעלה מ-1200 מכונות מתוחכמות במגוון תחומים, החל מאבי טיפוס ועד לקווי ייצור, ציוד בדיקה ומתקני ייצור כולל.

I.T.S היא חברה מובילה בישראל בגישור על הפער בין הפיתוח והייצור הסדרתי הבשל, ומהווה היום ספק רציני לפרויקטי "turn-key" עבור התעשייה הישראלית וחברות הייטק למיניהן. החברה מתגאה בהתמחות ייחודית: סיוע לחברות סטארט אפ במימוש רעיונותיהן, וזאת באמצעות מחלקת ההנדסה והתכנון שלה, וברתימת יכולותיה לבנות עבורן את המכונות בייצור סדרתי.

ב-17 במאי (2012) עטה בניין החברה בגדי חג – ואת פני 250 האורחים קידמו דגלים ושלטי ברכה גדולים.

מספר לוחות בכניסה סיפרו את סיפור החברה, פרשו בפני האורחים את ערכיה, והציגו תמונות של מוצרים ומכונות שיוצרו ופותחו על ידה במהלך השנים.

 

את האירוע כיבד בנוכחותו גם ראש עירית כפר-סבא מר יהודה בן-חמו, שהמפעל קרוב ללבו בזכות היותו המפעל הראשון שנכנס לאזור התעשייה בתקופת כהונתו. כמו כן השתתפו כל עובדי החברה ובני/בנות זוגם, לקוחות רבים ונאמנים של החברה מנכ"לי החברות, וכן ידידים טובים שליוו את החברה לאורך השנים.


 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

מקדמים כחול לבן "מטה מיוצר בישראל"
ריכוז תלונות של יצרנים לגבי אפלייתם
לרעה,מול מוצרי ייבוא.טיפול בתלונות
מפעל הנתקל בהעדפת רכש מתוצרת חוץ
שלא על בסיס מחיר ואיכות.
ניהול פעולות הסברה לטובת
המפעל או המוצר.ועוד...
לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share