אנשי הברזל 2012 : פעילות האיגוד הצפויה בשנה האזרחית החדשה

25/12/2011

              

חברים יקרים, 


הוותיקים שביניכם ודאי מכירים את תרומת ההתאחדות לענף המתכת, ובפרט את עשיית האיגוד שלנו. סביר להניח שהשתתפתם בישיבות של הפורומים המקצועיים ותרמתם לקידום הענף היצרני שבו אתם מתמחים. החברים החדשים, כמובן, מוזמנים להצטרף ולהיות חלק ממעגל העשייה הענפה.


אני מניח שזכיתם ליהנות מהמרכז להזדמנויות עסקיות, מי יותר ומי פחות; קיבלתם סבסוד כספי אשר תמך בהחלטה לשדרג מקצועית את עובדיכם; נהניתם מטיפול מסור ומליווי מקצועי של מחלקת התקינה שלנו, ויוצגתם כראוי מול מכון התקנים.

רובכם מכירים, מן הסתם, את מגוון השירותים שמספק האיגוד, ומוקירים אותם, ביניהם סקירת המתכות, המסייעת לחלקכם כ"עוגן מחירים", למשל, בקבלת החלטות של רכישת חומרי גלם.

קצרה היריעה מלפרט גם את מכלול השירותים של התאחדות התעשיינים, אך איננו יכולים שלא לציין את מחלקת המשפט ואת עורכי הדין המתמחים בדיני העבודה, הבקיאים במיוחד בתחום יחסי עובד-מעביד ומטבע הדברים שותפים למהלכי חקיקה לטובת התעשייה.

עוד עומד לשירותכם אגף כלכלה, שמשמש כמרכז מידע ומסייע למפעלים בקבלת תמריצי ממשלה, במימון ובהתמודדות מול הרגולטור, תוך מתן דגש על העסקים הקטנים והבינוניים שביניכם.

בנוסף, צוות המחלקה להגנת הסביבה בהתאחדות מתמודד עם הדרישות הקשות שהוטלו השנה על מפעלי המתכת מבית המשרד להגנת הסביבה, ונלחם למענכם.

כמובן שאת שאר שירותיה המצויינים של ההתאחדות ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו.

ובל נשכח את מחאת ה"צדק החברתי" שאיים להביא ל"חיסול תעשייתי" והעמיד את כולנו בחזית. מלחמתנו לא תמה, אפוא, ולא נפסיק להיאבק כדי להבטיח את המשך פעילותכם ויצירתכם המבורכת.

 

איגוד המתכת, אגב הגדול שבאיגודי ההתאחדות והמונה כ-500 (!) חברים, מתמודד עם אתגרים פרטניים ומשותפים כאחד, הן קצרי מועד והן כאלו המתמשכים אף שנים. עובדי האיגוד פועלים כל העת לפתח עבורכם כלי סיוע רלוונטיים, כך שגם השנה נעמוד לשירותכם בצורה המקצועית והיעילה ביותר. השנה אנו מתכננים גם לייעל ולשדרג כלים קיימים, ביניהם מערכת הזדמנויות העסקיות וסקירת המתכות - כדי שאלו יהיו נגישים ומקצועיים ככל שניתן.

בנוסף, השנה נפתח כלי חדש שינגיש עבורכם את בוגרי ההכשרות המקצועיות בתחום המתכת. כמו כן, השנה נפעל ליישום רכש הגומלין המחייב את החברות לרכישה דווקא בתעשיית המתכת בישראל.    

 

כפי שפעלנו בשנה החולפת, היו בטוחים כי נמשיך, גם בשנה האזרחית הבאה עלינו לטובה, לייצג אתכם נאמנה ולפעול בהתאחדות כשטובתכם מונחת לנגד עינינו.

 

ורגע לפני שהיומן מראה 2012, אני רוצה להודות לעובדי האיגוד - אייל פרובלר, איתן מנדל, אתי דישי, גיל רגב, דורית דנון ברנט, יפית בארי, עדי שאולי ומנהל האיגוד - יהודה הימן, על פעילותכם המבורכת בשנה החולפת. .

 

שלכם,

 

רן טוטנאור

יו"ר

איגוד תעשיות מתכת חשמל ותשתית

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share