פיתוח חדשני בתחום השילוט – EcoSign מבית פולקובסקי

15/06/2010

 

חברת פולקובסקי מציעה ללקוחותיה פתרונות בתחום השילוט כ – 70 שנה. לאחרונה פיתחה החברה מערכת שילוט חדשנית וייחודית בשוק בשם EcoSign הפועלת על אנרגיה סולארית או בחיבור לחשמל, ומבוססת על פטנט ייחודי בתחום האופטיקה הרשום בארה"ב ובאירופה. המערכת חוסכת כ 95% (!) מצריכת החשמל בהשוואה לשלטי פלורוסנט רגילים  ובעלת אחריות מלאה של 3 שנים.

השימוש בשילוט זה מאפשר ללקוחות פולקובסקי חיסכון משמעותי הן בצריכת החשמל והן בשירותי אחזקה ותחזוקה של השלטים ומונע את הצורך בהקמת תשתיות יקרות לצורכי שילוט.

חברת פולקובסקי החלה להציע לאחרונה את המערכת הייחודית EcoSign ללקוחותיה, עבור מגוון רחב של שימושים: שילוט הכוונה חשמלי וסולארי, תמרורים סולאריים, שילוט נייד, מיתוג משרדים וחניונים, שילוט פריזמתי מתחלף סולארי  ועוד.

בין הפרויקטים הרבים אותם השלימה החברה לאחרונה נמנים פרוייקט החלפת שלטי הכוונה ותמרורים בחניון עזריאלי, כאשר השלטים הישנים צרכו 144 ואט ,בעוד שהשילוט החדש צורך ואט אחד לשלט בלבד !  כך גם שילוט החניה החדש בבית החולים אסף הרופא הצורך 2 ואט בלבד, התקנת שילוט רחובות סולארי בחולון ללא חיבור לתשתית החשמל, התקנת שלטים סולאריים פריזמטיים מתחלפים בכביש 6 ופיתוח דגמים ייחודיים של שילוט הכוונה.

לאחרונה החלה החברה בשיווק המערכת בחו"ל, לאחר סיום פיתוח של מספר דגמים יחודיים על פי הצרכים המוגדרים במדינות שונות בעולם.

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

מייעצים לך בענייניי עבודה ויחסי עבודה

·  ייעוץ שוטף למפעלים בכל הנוגע
   לחוקי העבודה וליחסי עבודה 
   הן במישור הקיבוצי והן
   במישור הפרטני

·  מעורבות בהליכי חקיקה בכנסת
   ובוועדותיה.

·  טיפול במימוש חוקים,
   תקנות וצווים,
   מול גורמים ממשלתיים.ועוד...

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share