כנס חומרים ותהליכים 2010

15/06/2010

הכנס השני של חומרים ותהליכים 2010 שהתקיים ב-26 למאי 2010, במלון כפר המכבייה ברמת גן, עסק בחידושים ובמגמות בתחום החומרים והתהליכים וליתר דיוק בתחומים של צבע, ציפויים, קורוזיה ריתוך, דבקים וחומרי אטימה. הכנס אורגן על ידי איגוד תעשיות מתכת חשמל ותשתיות בהתאחדות התעשיינים ובשיתוף חברת מירב דסקלו הפקות.

 

בכנס השתתפו קרוב ל-500 איש כולל 33 מציגים ונותני חסות.  בין המשתתפים ניתן היה למצוא נציגים של הצבא ומערכת הביטחון, אנשי אקדמיה, נציגים מהתעשייה הפטרוכימית, הבטחונית, המתכת וכן נותני שירותים בתחום הציפויים, משתמשים מקרב התעשיות השונות, יועצים ועוד אשר נהנו גם מההרצאות המגוונות וגם מהתערוכה המגוונת.     

 

השנה הכנס הורכב משלושה מושבים מקבילים. מושב צבע וציפויים וקורוזיה אשר בוצע בהנחיית היועץ, אינג ' משה גרף. במושב זה התקיימו 15 הרצאות. במושב דבקים וחומרי אטימה בהנחיית ד"ר אורי מלמד מחברת דבטק בהם התקיימו 11 הרצאות על החידושים בתחום. המושב השלישי עסק בתחום חידושים ותהליכים בריתוך והוא נערך בהנחיית אינג' שרגא ירון. במושב זה הציגו 12 מומחים בתחום את החידושים והמגמות.

 

יהודה היימן סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי ומנהל איגוד תעשיות מתכת, חשמל ותשתיות בהתאחדות התעשיינים מסר כי השנה בעקבות המצב הכלכלי לקחה על עצמה הנהלת העמותה להשתלמויות בענף המתכת והחשמל לסבסד את חברי איגוד תעשיות מתכת, חשמל ותשתיות

הסבסוד התבצע גם הודות לחברות המציגות ונותנות החסות בכינוס.

 

לינקים להרצאות שהיו באירוע

טכנולוגיות צביעה מתקדמות

תהליכי הדבקה במערכות עדינות

Electro-polishing of medical devices

טכנולוגיות מתקדמות ליישום דבקים

ציפויי גרינקוט רב שכבתיים

תקנות השוק האירופאי ROHS

הקשר בין ראולוגיה, גודל חלקיקים ופוטנציאל זטה

חדש וישן בציפוי אבץ

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

מייעצים לך בענייניי עבודה ויחסי עבודה

·  ייעוץ שוטף למפעלים בכל הנוגע
   לחוקי העבודה וליחסי עבודה 
   הן במישור הקיבוצי והן
   במישור הפרטני

·  מעורבות בהליכי חקיקה בכנסת
   ובוועדותיה.

·  טיפול במימוש חוקים,
   תקנות וצווים,
   מול גורמים ממשלתיים.ועוד...

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share