מכבי שירותי בריאות תתקין מערכות לחיסכון אנרגיה של חברת הנדסת הספק בעשרות סניפים ברחבי הארץ

מכבי שירותי בריאות תתקין מערכות לחיסכון אנרגיה בעשרות סניפים ברחבי הארץ

 

המערכת אשר פותחה על ידי חברת "הנדסת הספק", תצמצם את צריכת האנרגיה בתאורה בכ-25% וצפויה לחסוך למכבי מאות אלפי שקלים בשנה

 

מכבי שירותי בריאות המספקת שירותי רפואה ליותר ממיליון שמונה מאות וחמישים אלף מבוטחים בישראל, תתקין מערכות לחיסכון באנרגיה בסניפים ברחבי הארץ. המערכת מסוג LEC אשר פותחה על ידי חברת הנדסת הספק הישראלית, תצמצם את צריכת האנרגיה לתאורה בכל סניף  בכ-25%.

 

לאחר פיילוט מוצלח שנערך במספר סניפים נחתמה העסקה בין הצדדים, שבמסגרתה התקינה חברת הנדסת הספק בקרים לחיסכון בתאורה בעשרה סניפים של מכבי. בהמשך מתכננים במכבי להתקין בקרים בעוד עשרות סניפים באזורים שונים בארץ. הבקרים הותקנו בכל יישומי התאורה הקיימים בסניף, קרי: משרדים, מסדרונות, מעבדות ושטחים נוספים.

 

התקנת המערכות, צפויה לחסוך למכבי שירותי בריאות חיסכון ישיר של כ – 300,000 ש"ח בשנה בהוצאות החשמל לתאורה. מההיבט הסביבתי, המהלך יפחית פליטת 550,000 ק"ג פחמן דו חמצני וכן תימנע שריפת 290,000 ק"ג פחם מדי שנה.

בכך מצטרפת מכבי שירותי בריאות לשורה של חברות מהמובילות במשק שכבר הטמיעו את המערכת ביניהן: חברת פז, סונול, נטוויזיין, גולף אנד קו, קומברס, מוטורולה, IBM, עשרות רשויות מקומיות,  מגדלי משרדים, מפעלים ועוד. זאת בנוסף ללקוחות גדולים באירופה וארה"ב.


את בקרי החיסכון – ה- LEC -  פיתחה חברת הנדסת הספק, המתמחה במתן פתרונות לחיסכון באנרגיה בתחום התאורה ומנועי חשמל למיניהם. פתרון זה מביא לידי אופטימיזציה את רמת המתח שמסופקת לגוף התאורה או המנוע וכך חוסכים מוצרי החברה באופן ישיר, כ20%-30% בצריכת החשמל בקוט"ש ובנוסף קיים גם חיסכון עקיף משמעותי בעלויות התחזוקה.

 

מנכ"ל מכבי שירותי בריאות, ד"ר אהוד קוקייה:

"שמחנו למצוא דרך נוספת לצמצם למינימום את הפגיעה באיכות הסביבה שבמקביל מסייעת לנו לחסוך בהוצאות מיותרות על תשלומי חשמל. כל המשרדים, הסניפים והמכונים החדשים שמכבי מקימה בימים אלו נבנים מראש עם מערכות חוסכות אנרגיה והשאיפה לעתיד היא להטמיע בקרי חיסכון בתאורה בכלל המבנים הקיימים".

 

עירן תגור, מנכ"ל הנדסת הספק:

"עבור ארגונים כגון מכבי, ההוצאה על אנרגיה היא הוצאה משמעותית אותה סופג הלקוח מדי שנה. החיסכון אינו מתבטא רק בהוצאה ישירה אלא בהפחתת זיהום האוויר ופליטות מזהמים, כמו גם שיפור הולכת החשמל. באמצעות מערכות החברה, חוסך כיום המשק הישראלי כ-40 מיליוני שקלים מדי שנה בהוצאות החשמל ופוטנציאל החיסכון הקיים הוא עוד גדול הרבה יותר".

 

לפרטים ניתן לפנות אל:

 

אבי סולומון,

מערכות להפחתת צריכת חשמל במנועים ובתאורה

לשעבר - הנדסת הספק מערכות בע"מ.

סלולארי: 0544/553444

משרד: 03/5382819

דוא"ל:   AVI.S@POWERSINES.COM

 

      

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share