חדשנות טכנולוגית - מפעלי מתכת יורן בע"מ

מפעלי מתכת יורן בע"מ הינו מפעל משפחתי הקיים משנות השישים. המפעל מייצר בין היתר מכונה לפריטת גרגרי רימונים והינה בעלת אחוזי ספיקה מדהימים ואינה גורמת לנזק בתהליך הפריטה של הגרגרים מעבר למה שמקובל בתעשייה.

 

את מחקרי הפריטה הובילו חוקרים של מדינת ישראל במכון להנדסה חקלאית – מכון וולקני, במחקרים שנמשכו כ – 25 שנה בראשות פרופסור יואב שריג, כאשר מפעלי מתכת יורן בע"מ זכה במכרז והינו קבלן ביצוע של היישום בטכנולוגיית הפטנט המדהימה שפותחה במכון הוולקני.

 

הטכנולוגיה של מכונת הפריטה הובילה אותנו לפתח תהליכים נוספים העוסקים בשימור גרגרי הרימון על ידי תהליך הקפאה. לצורך תהליך זה הקמנו חברה חדשה "פרשדיפרוסט בע"מ " החברה בשותפות עם מדענים ד"ר אלכס ציצלניצקי וד"ר גנדי גולדמן אשר פיתחו שיטה שמהווה מהפכה של ממש בתחום הקפאת הפירות שכמובן לא הייתה קיימת עד היום מכיוון שלא ניתן להקפיא פרי כגון תות ואו גרגרי רימון ולהפשירם לשימוש כפרי טרי.

 

אנו משווים את השיטה לפרי "טרי – קפוא" כאשר כל הערכים התזונתיים של המוצר נשארים בכל משך התהליך וניתן להקפיא פרי ולשמור אותו עד כ – שנתיים  מתהליך ההקפאה המיוחד שלנו.

חברות ענק מכל העולם הביעו התעניינות במוצר ואף יש בידינו הזמנות מתאגידי ענק ליישום הטכנולוגיה אצלם במפעל.

 

פרי הרימון והטכנולוגיה הם רק בראשית הדרך ופוטנציאל ייצוא המוצרים עקב שימוש בטכנולוגיות שלנו פותח פתח בפני יצרנים תעשיינים חקלאים ויזמים להשקיע בנושא.

מהרימון אפשר לייצר מיץ, יין ,גרגרי רימון מצוננים, גרגרי רימון קפואים, רוטב, ריבה, תה, חומץ, שמן מגרגרי רימון ,אבקה מזרעי גרגרי רימון, גרגרי רימון מיובשים, קליפות רימונים מיובשות ובאבקה ,ממברנות רימונים מיובשות ובאבקה.

 

לפניכם סרטון הדגמה

  

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

מקדמים כחול לבן "מטה מיוצר בישראל"
ריכוז תלונות של יצרנים לגבי אפלייתם
לרעה,מול מוצרי ייבוא.טיפול בתלונות
מפעל הנתקל בהעדפת רכש מתוצרת חוץ
שלא על בסיס מחיר ואיכות.
ניהול פעולות הסברה לטובת
המפעל או המוצר.ועוד...
לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share