קריסטל תמשיך להעסיק עשרות מעובדי היצור והפיתוח של תדיראן בעפולה

 פורסם ב- TheMarker

10:44 | 20.12.2009 אורה קורן 

 

 

משה ממרוד, מבעלי קריסטל הודיע היום, כי ימשיך להפעיל חלקית את מפעל ייצור המזגנים תדיראן בעפולה ואת מרכז הפיתוח של החברה במקום. ההערכות הקודמות היו, כי עם השלמת רכישת מפעל תדיראן על ידי קריסטל, יפוטרו כל עובדי היצור שלו. בעלת השליטה הקודמת בתדיראן, חברת קרייר הבהירה לפני העסקה, כי בכוונתה להעביר את כל ייצור המזגנים לסין.

 

 

"למרות החלטת הנהלת קרייר לסגור באופן מוחלט את קווי הייצור בישראל, קיבלנו החלטה להשקיע מאמץ רב ולשמר את פעילות המפעל בעפולה עם כוח אדם מצומצם שיימנה כמה עשרות עובדים", אמר ממרוד. "אני מאמין גדול בתעשייה הישראלית ויש לנו כחברה ניסיון רב ומוצלח בתחום". ממרוד ציין, כי גם מפעל המקררים אמקור עמד לפני סגירה טרם רכישתו על ידי קריסטל. לדבריו, היצור הושאר בעפולה גם הודות למעורבותו של ראש עיריית עפולה, אבי אלקבץ.

 

"מרכז הפיתוח של החברה הינו שם דבר עולמי בתחום פיתוח פתרונות מיזוג בארץ ובעולם, השילוב בין מרכז הפיתוח והמפעל יקנה ללקוח הישראלי את הפתרונות הטובים ביותר מתוצרת ישראל - מערכות המיני מרכזי, העיליים הגדולים והמזגנים הרצפתיים", הדגיש ממרוד.

 

דני גולדשטיין, מנכ"ל תדיראן אמר, כי "ההחלטה להשאיר חלק מייצור המזגנים בישראל תוכיח עצמה תוך זמן קצר. לתדיראן יש יכולות טכנולוגיות וידע מהמתקדמים בתחום והיא הנציגה הבלעדית של מערכות מיזוג האוויר המסחריות של חברת קרייר, ושל מערכות האינוורטר וה-VRT, המתקדמות של חברת טושיבה מתוצרת יפן. בימים אלה נחתם הסכם פרסום חדש עם חברת מקאן אריקסון, במטרה לחזק את המותג ולמצבו כמוביל בתחום".

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share