יצרני הדלתות שימו לב – נוהל 006 החדש

5/08/2015

 

 

 

לאור נוהל 006 החדש שמפעיל מכון התקנים והנת"מים לתקן ת"י 23 שהתפרסמו בעקבותיו, כינסנו לישיבה את כל יצרני הדלתות בישראל, המאוגדים בהתאחדות התעשיינים ובארגוניים העסקיים האחרים, על מנת לקבל סקירה על הנוהל החדש שמנהיג המכון ולדון בהשלכותיו על ענף הדלתות.

 

בתאריך 29.7.15 קיימנו פגישה בין יצרני הדלתות לבין אנשי מכון התקנים, יהושע מילר- ראש מינהלת תפעול תו תקן, אביהו לוי- ראש ענף עץ חלונות ומערכות מיגון, דודו וארום- ראש מדור חלונות ומערכות מיגון, לפגישה הגיעו 14 יצרנים שונים והיא לוותה ע"י עו"ד רוית דינמז ממשרד עמית פולק מטלון ושות', אשר נותנים ליווי משפטי להתאחדות התעשיינים.

 

נוהל 006 החדש קובע כי מכון התקנים לא יבצע יותר בדיקות מוצר. בדיקות אלה יעשו על ידי היצרנים ע"פ תכנית בדיקות שיפורטו בנת"מ. מכון התקנים יפקח על תהליך הבדיקה של היצרן במהלך הייצור. יצרן בעל היתר תו תקן שיתחיל לעבוד על פי הנוהל החדש יהיה זכאי להוזלה של 20% בעלויות ההיתר.

 

יצרני הדלתות העלו מספר סוגיות אשר יהוו עבורם קושי רב בעמידה בנת"מ בכל הקשור לביצוע חלק מהבדיקות על ידם. אי לכך, הוחלט לכנס שני צוותי עבודה על מנת לבחון את הנת"מ ובניסיון למצוא פתרונות.צוות ראשון: יורכב מיצרני דלתות אש ובטחון וצוות שני: יצרני דלתות עץ.

 

לפרטים ניתן לפנות אל אסף יצחקי, טל. 03-5198750

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share