מאות עובדים ועשרות תעשיינים נפגשו במסגרת כנס תעסוקה ייעודי שהתקיים ביוזמת התאחדות התעשיינים ובשיתוף עם חברת חשמל

1/09/2014

 

על רקע המחסור החמור בידיים עובדות בתעשייה, קיימה התאחדות התעשיינים כנס תעסוקה של מפוטרי חברת חשמל.  כ- 500 מפוטרים מחברת החשמל באו לכנס שהתקיים ב- 24 ליוני 2014 במרכז הירידים בתל אביב.  הכנס הינו פרי יוזמה של המחלקה לחינוך טכנולוגי ולהכשרות מקצועיות ושל איגוד תעשיות מתכת חשמל ותשתית בהתאחדות התעשיינים.

הכנס התקיים בגני התערוכה בתל-אביב, כשברקע המחסור החריף בעובדים מקצועיים בענפי התעשייה השונים. מפעלים מכל רחבי הארץ הציעו משרות רבות למפוטרי חברת החשמל - שנמצאו עונים לצרכי התעשייה לאחר שעברו במסגרת פעילותם בחברת החשמל את ההכשרות המקצועיות המתבקשות.

מדובר בעובדים מקצועיים שרכשו הכשרות וניסיון רב בעבודתם בחברת החשמל במקצועות הנדרשים לתעשייה כמו מסגרים, רתכים, צנרים, חשמלאים, מכונאים, נהגי צמ"ה ומכונאי צמ"ה, ונהגים מעל ומתחת ל-15 טון. המועמדים הינם בעלי ניסיון מקצועי של 5-10 שנים, בעלי רישיונות והסמכות בתוקף, ובעלי 12 שנות לימוד שאף עברו מבחנים פסיכוטכניים של חברת החשמל.

בין החברות שהציעו משרות ליוצאי חברת החשמל ניתן למנות את התעשייה הצבאית (תעש), בתי זיקוק בחיפה, מספנות ישראל, נייר חדרה, חיפה כימיקלים, קבוצת אלקטרה, אורמת מערכות, התעשייה האווירית, אלקטרה, שטראוס ועוד.

ניתן היה לראות בכנס, כי כל חברה הכינה את עצמה היטב לפני הכנס הייחודי הזה וליד כל עמדה היו תורים של 6-7 ממתינים בכל זמן נתון - מה שמעיד על הרצינות הרבה של האירוע.  

 

 

 

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

מייעצים לך בענייניי עבודה ויחסי עבודה

·  ייעוץ שוטף למפעלים בכל הנוגע
   לחוקי העבודה וליחסי עבודה 
   הן במישור הקיבוצי והן
   במישור הפרטני

·  מעורבות בהליכי חקיקה בכנסת
   ובוועדותיה.

·  טיפול במימוש חוקים,
   תקנות וצווים,
   מול גורמים ממשלתיים.ועוד...

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share