עמיסל – עמית תעשיות בע"מ חוגגת 25 שנות פעילות

20/02/2014

עמיסל - עמית תעשיות בע"מ, בעלת וותק של 25 שנה, הינה חברה מהמובילות בעולם, המתמחה בייצור מערכות אנרגיה הכוללות פתרון מלא (מצבר + מטען + מארז + רכיבים אלקטרוניים),  המייצרת מצברים ומטענים ייעודיים בהתאם למפרט לקוח (CUSTOM MADE), וסוללות שונות – בעלות קיבול גבוה מהמקובל בשוק – המאפשרות זמן עבודה ארוך משמעותית לכל האפליקציות הקיימות בשוק.

 

עמיסל מייצרת עבור התעשיות הביטחוניות המובילות בארץ וכן תעשיות נוספות (היי-טק/רפואי/תעשייתי וכו') והינה ספק מורשה של משהב"ט, אלביט, רפא"ל, התעשייה האוירית והרבה נוספות מהתחום.

 

ישנן פניות רבות של תעשיינים אשר רכשו מארזי אנרגיה להפעלת ציוד  OUTDOOR בחו"ל, מבלי שידעו כי יש פתרון כחול לבן במחיר נמוך משמעותית ובאיכות גבוהה יותר.

 

בתאריך ה - 30/01/2014 חגגה חברת עמיסל – עמית תעשיות בע"מ 25 שנות פעילות. האירוע נערך במשכנה החדש והמפואר של החברה שהוקם ע"י איזי וחנה מנור, בעלי החברה, וכלל את מיטב הלקוחות והספקים של החברה, שהינם עמוד התווך של התעשייה הישראלית בכללותה, וכמובן כל משפחת עמיסל – עובדיה ובני זוגם.

 

האירוע נפתח בסיורים לאורחים במשרדי החברה, אולם הייצור, המעבדה וביתר המפעל על כל מחלקותיו כך שהלקוחות הרבים והספקים יכלו להתרשם בעצמם מיכולות החברה. במעמד האירוע הוקרן סרטון שסיכם את פעילותה והתפתחותה לאורך 25 השנים וכן את אנשי המפתח ובראשם הגב' חנה מנור, שהובילה את עמיסל-עמית לצמיחה ולהכרה בינלאומית של המותג עמיסל – מותג המוכר כסמל לאיכות ומצוינות.

 

במהלך האירוע הוענקה לחנה מנור מתנה מיוחדת מהחברה – ספר על מפעל חייה שאיגד מכתבי הערכה מהתעשיות הבטחוניות, ברכות ואיחולים וכן תמונות מכל הרגעים הגדולים יחד עם העובדים והאנשים האהובים בחייה.

 

בסופו של האירוע כמובן קצרה עמיסל כמו תמיד, מחמאות ופירגון על העשייה ועל איכות המוצרים , שלא אחת הצילו חיים וכן על תרומתה של החברה לתעשייה הישראלית ולגאווה הלאומית באופן כללי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share