מימון לשיתופי פעולה מחקריים תעשייה - אקדמיה באוניברסיטה העברית

25/07/2010

שיתופי פעולה מחקריים  תעשייה - אקדמיה באוניברסיטה העברית בירושלים

 

יישום, החברה לפיתוח המחקר של האוניברסיטה העברית בירושלים מקדמת ומסדירה את שיתופי הפעולה והמחקר הממומן על ידי תעשייה בין חוקרי האוניברסיטה לבין חברות עסקיות.

אנו קוראים לחברות תעשייתיות לפנות אלינו כדי שנאתר עבורן את המומחים באוניברסיטה העברית שיוכלו לענות על שאלות המחקר שעולות תוך כדי פיתוח המוצר בתחומים כגון מדעי החיים, רוקחות, רפואה, רפואת שיניים, חומרים, נאנו טכנולוגיה, מדעי המחשב, חקלאות, ווטרינריה.

כיום קיימות אפשרויות מימון מגוונות עבור מחקרים המשותפים לחברות תעשייתיות ולאקדמיה כגון: התכנית האירופית, קרנות Eureka ו- Eurostars ומנהלת מגנ"ט.  

 

יישום היא האחראית הבלעדית למסחור הטכנולוגיות והפטנטים שמקורם באוניברסיטה העברית. ב-46 שנות פעילותה רשמה יישום כ-6,100 פטנטים על למעלה מ-1,750 המצאות בכל תחומי הטכנולוגיה והביוטכנולוגיה. כשליש מהפטנטים מוסחרו, ומוצרים המבוססים עליהם נמכרים בלמעלה ממיליארד דולר בשנה. ליישום כ-68 חברות פורטפוליו המבוססות על המצאות חוקרי האוניברסיטה. מדי שנה מוגשות ליישום למעלה מ-120 בקשות  לפטנטים חדשים, על רעיונות והמצאות של חוקרי האוניברסיטה העברית. החברה, שהוקמה בשנת 1964, נחשבת כיום לאחת המובילות בעולם בתחומה.

                                            לפרטים נוספים

1.סימה אמיר, מנהלת המחלקה לפיתוח עסקי בינלאומי, התאחדות התעשיינים

 03-5198817  simaa@industry.org.il

 2. גב' אלנה קאנטי, סמנכ"ל שת"פ תעשייתייים,

02-6586684     elena@yissum.co.il

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share