הסכמי סחר, קרנות סיוע, משלחות והזדמנויות עסקיות - אגף סחר חוץ וקשרים בינלאומיים

31/08/2016

1. 6.9.16 - מפגש עם בכירי לשכות המסחר מהודו
לשכת המסחר ישראל-אסיה וארגון הגג של לשכות המסחר והתעשייה הדו-לאומיות לישראל, בשיתוף עם שגרירות הודו בישראל, משרד החוץ, המכון לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי, התאחדות התעשיינים, איגוד
לשכות המסחר וה- State Bank of India , מתכבדים להזמינכם לסמינר לכבוד בכירי לשכות המסחר מהודו (לרשימת הבכירים - לחצ/י כאן)

2. 21.9.16 כנס עושים עסקים עם אמריקה הלטינית
בואו להכיר וללמוד על האפשרויות להגדלת הפעילות והפוטנציאל הגלום במדינות אמריקה הלטינית, במהלך הכנס, יישאו דברים מנהל האסטרטגיה לאמל"ט של ה-IFC, הזרוע המימונית של הבנק העולמי, מנהל תחום החדשנות של חברת הכרייה הגדולה בצ'ילה, CODELCO, וראש עיריית בוגוטה הנכנס, אנריקה פינלוסה.

3. 24.9.16 - כנס ההשקעות ישראל – סין
ב 24 לספטמבר ינחתו בישראל כ 1000 משקיעים סינים ל 3 ימים למפגש עם חברות תעשייה חדשניות וליצירת שיתופי פעולה - בואו לחשוף את חברתכם לשוק הסיני. (הנחה מיוחדת להשתתפות תינתן לחברי התאחדות התעשיינים)

4. 28.9.16 - הכנס השנתי לרכש גומלין
בואו להכיר את ההנחיות לרכש גומלין במכרזים ולפתוח הזדמנויות לצמיחה בינלאומית.

5. הגשה עד 3.11.16 - תכנית ישראל-טיוואן לשיתוף פעולה במו"פ תעשייתי
חברות ישראליות, מכלל הסקטורים הטכנולוגיים, אשר משתפות פעולה עם חברות טכנולוגיה מטיוואן, מוזמנות להגיש בקשה לקבלת מימון עבור פרויקטי מו"פ תעשייתי במסגרת "תכנית ישראל-טיוואן לשיתוף פעולה במו"פ תעשייתי.

6. הוראת נוהל טופס תצהיר יצואן
רשות המסים הוציאה הוראת נוהל זמנית בה נדרש היצואן למלא תצהיר עבור טובין  מיוצאים אשר יהוו חלק ממסמכי המשלוח המועברים לסוכן המכס על מנת להחליט אם הטובין אותם הוא מייצא נדרשים בפיקוח

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share