ההזדמנות שלך לחדור לשוק הצרפתי - הגשה עד ה 1.1.16

אגף סחר חוץ וקשרים בינלאומיים בהתאחדות התעשיינים בשיתוף עם מגזין Siliconwadi, מזמינים אתכם לפרסם מאמר תדמית על המוצר/ שירות החדשני שלכם לקהל הצרפתי.

Siliconwadi הוא מגזין טכנולוגיה בשפה הצרפתית, המוקדש כולו לחדשנות וטכנולוגיה שמקורה בישראל. המטרה: חשיפת אנשי מקצוע ומקבלי החלטות באירופה הפרנקופונית לפוטנציאל שבחדשנות הישראלית והגברת השת”פ וההשקעות האירופאיות בטכנולוגיה ישראלית, הקריטריון היחיד על פיו נבחנים נושאים לכתבות הוא אלמנט החדשנות והרלוונטיות הטכנולוגית.

מהשקתו בדצמבר 2011, המגזין צבר מוניטין במהרה. כתבות siliconwadi.fr מצוטטות כבדרך קבע בירחוני המרכז הלאומי הצרפתי למחקר מדעי (CNRS), וכן גם ע”י לשכת המסחר צרפת-ישראל (CCFI). בין העוקבים של ערוצי המדיה החברתית של המגזין (Twitter, Facebook) נמצאת רשימה ארוכה של עיתונאים ואנשי טכנולוגיה מובילים באירופה ואף בצפון אמריקה. עם יותר מ 120,000 קוראים ייחודיים בחודש (ועולה) ופאנל כותבים הכולל פרופסורים למתימתיקה וכלכלה, מהנדסי אווירונאוטיקה, יזמי היי-טק, מומחי השקעות הון סיכון, רופאים ומומחים אחרים.

על מנת להתחיל את התהליך אנא העבירו לנו חומר באנגלית/צרפתית על החדשנות שבמוצר/ שירות ואנחנו נדאג כי נציג מן המגזין יצור איתכם קשר - הגשה עד ה 1.1.16

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאגף סחר חוץ וקשרים בינלאומיים - itai@industry.org.il

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share