הוכרזו שותפות הזהב לאולימפיאדת טוקיו 2020

28/04/2015 11:00:10

הוכרזו שותפות הזהב לאולימפיאדת טוקיו 2020

 

על רקע מגמת ההתקרבות ביחסים בין ישראל ליפן, אנו ממשיכים לעדכן בדבר הזדמנויות לשילוב חברות ישראליות ביפן.

ראו ידיעה שפורסמה על ידי נועה אשר, הנספחת הכלכלית ביפן, בתאריך 28 באפריל 2015:

אמנם אולימפיאדת ריו 2016 תחל רק בשנה הבאה, אך ביפן כבר החלו ההכנות במלוא המרץ לקראת אולימפיאדת טוקיו, אשר תתקיים בשנת 2020.

בחודשים האחרונים נבחרו מספר חברות המהוות את שותפי הזהב, gold partners, של הועדה האולימפית היפנית. שותף זהב מקנה לחברה את האפשרות לשווק את מוצריהם עם הסמל האולימפי והסמל הרשמי של אולימפיאדת טוקיו 2020 ולהיות ספק מרכזי לשירותים, שיינתנו באולימפיאדה.

יש לציין כי לא הסתיימה בחירת כלל החברות שיהיו שותפות הזהב.

בין היתר, נבחרו כמו אסאהי (Asahi), יצרנית ומשווקת משקאות, אסיקס (Asics), יצרנית הנעליים וקנון (Canon) יצרנית המצלמות.

שלוש חברות בולטות נוספות קיבלו מעמד של שותפות זהב למתן שירותים טכנולוגיים לאולימפיאדה. פעילותן העתידית לקראת האולימפיאדה טומנת בחובה, לדעתנו, הזדמנויות עסקיות מעניינות לחברות ישראליות.

החברה הראשונה שנבחרה הנה (NTT) Nippon Telegraph and Telephone, ענקית הטלפוניה היפנית, שזכתה במתן שירותי תקשורת וטלפוניה לאולימפיאדה וכל השירותים הנלווים. עיקר הפעילות תתבצע ע"י חברות הבת של NTT- NTT East Corp., NTT West Corp., NTT Communications Corp.  Inc. לפי מנהלי החברה, מיקוד הפעילות יהיה בתחום אבטחת הרשתות. מנהלי החברה מבקשים למנוע התקפות סייבר ואומרים, כי הם יפעלו לקידום שיתופי פעולה בתחום עם חברות יפניות וכן עם חברות בינ"ל.

החברה השנייה הינה פוג'יטסו (Fujitsu), Fujitsu to Support the Tokyo 2020 Olympic and Paralympic Games. החברה הקימה יחידה שתתמקד באולימפיאדה בשש השנים הקרובות.

החברה השלישית הנה NEC,קונגלומרט יפני, שמתמחה בתחום האלקטרוניקה.. NEC זכתה במתן שירותי בטחון ציבורי וציוד רשת. בתחום הביטחון הציבורי, NEC תתמקד בשלושה תחומי מיקוד:

  1. אימות ביומטרי – חומרה ותוכנה לזיהוי אנשים, כולל גם זיהוי פנים.
  2. זיהוי התנהגות – לזיהוי וניתוח התנהגות של אנשים, רכבים ועצמים במהלך התחרויות.
  3. מזל"טים.

בתחום ציוד לרשת יש מיקוד בשלושה מרכיבים:

  1. SDN
  2. LAN /WAN
  3. ציוד לרשת אלחוטית.

חברה יפנית נוספת אשר נותנת שירותים לאולימפיאדה ב-20 שנים האחרונות הנה פנסוניק (Panasonic), שתספק טכנולוגיית שידור גם באולימפיאדת טוקיו.

 

זוהי רק רשימה חלקית של שותפות הזהב לאולימפיאדת טוקיו 2020. ישנן הזדמנויות עסקיות לא מעטות לשלב חברות ישראליות וטכנולוגיות מובילות בפעילות של שותפות הזהב, והנספחות הכלכלית ביפן פועלת על מנת לאפשר פעילות כזאת.

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share