המרכז לרכש ולהשקעות (קניות גומלין)

8/06/2003

"המרכז לרכש ולהשקעות" המטפל ברכש גומלין הוקם בהתאחדות התעשיינים לשם סיוע למפעלי התעשייה שהתחייבו לבצע קניות גומלין בארצות לשם ייצאו את מוצריהן.

כמו כן, מייעץ המרכז למפעלים בכל הקשור לניצול נכון ולהפקת תועלת מירבית מההתחייבויות של החברות הזרות לבצע רכש גומלין בישראל.

התופעה של דרישות ממשלתיות בחו"ל לרכש גומלין (OFFSET) נובעת מהצורך לקדם את התעשיות המקומיות בכל מדינה ומדינה, תוך התמקדות בנושאים תעשייתיים הקשורים למהות עסקת הרכש שהתבצעה מול אותה ממשלה.

מטרת "המרכז לרכש ולהשקעות" הינה לאתר עסקות קיימות ופוטנציאליות לרכש ולהשקעות של התעשייה בישראל בארצות היעד, אל מול ההתחייבויות לרכש גומלין של מפעלים בישראל לקניות גומלין באותן הארצות, על מנת לסייע ולתאם בין כל הגורמים הנוגעים בעניין להשגת יתרונות עסקיים.

כעוסקים גם בייבוא וברכש של ציוד ומכונות כמו גם בהשקעות מעבר לים, נודה לכם באם תאפשרו לנו ללמוד על כוונותיכם לפעילות צפויה במדינות היעד.

מדינות היעד אשר מולן קימות התחייבויות פתוחות לקניות גומלין הן: אנגליה, שוויץ, בלגיה, פינלנד, דנמרק, רומניה, יון, סלובניה, (אוסטריה), (איטליה), (הולנד), ספרד, תורכיה וקנדה.

כל ייצוא ממדינות היעד ו/או השקעה אשר תעמוד בכללי מימוש קניות הגומלין הספציפיים לכל מדינה ומדינה עשוי לסייע למימוש קניות הגומלין של מפעל ישראלי ולתועלת כלכלית לשני הצדדים.

המרכז לרכש ולהשקעות ישמח לשמע על כל עסקה המתרקמת מול אחת ממדינות היעד ובלבד שנפח העסקה יהיה גבוה ממאה אלף דולר  (100,000 $) ושלא יתבצע מול ספק קבוע של החברה בישראל.

נשמח לשמוע מכם על כוונתכם לרכש ממדינות היעד המצוינות לעייל.

 

לקבלת אינפורמציה נוספת ולכל שאלה אנא פנו ליוסי פרלמן מנהל המרכז על פי הפרטים הבאים:

יוסי פרלמן
טל:   5198708- 03
פקס: 5198770- 03
josephp@industry.org.il

המרכז לרכש ולהשקעות (קניות גומלין) בפורמט וורד  המרכז לרכש ולהשקעות (קניות גומלין) בפורמט וורד
הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share