בתי ספר ומפעלים מאמצים בתוכנית טו

ביה"ס לפרויקט טו"ב-תש"ע  
שם המוסד כיתות מגמה שם הישוב שם המנהל/ת טלפון מפעל מאמץ

מקיף אזורי ברנר

1

מכונות

גבעת ברנר

עמי דגן

08 -9443950

פלג ניא

אמי"ת ק.מלאכי

1

חשמל

ק.מלאכי 

אליהו כהן

08-8581315

 

מקיף ע.דוד טוביהו

1

מכונות

באר שבע

אלי גולן

08-6438115

 

מקיף דתי אמי"ת

1

אלקטרוניקה

באר שבע

דרורה גופס

08-6414407

 

מקיף א

1

חשמל

באר שבע

גילה בלאיש

08-6272133

 

מקיף יצחק רבין

1

חשמל

אילת

שמחה הראל

08-6344144

 

תיכון בגין

1

חשמל

אילת

בנימינה בלום

08-6336792

 

עמל זינמן

1

אלקטרוניקה

דימונה

מקס סיוון

08-6559289

 

מקיף אופקים

1

חשמל

אופקים

אידית אבן אריה

08-9960414

 

עמל כסייפה אל פרוק

1

חשמל

כסייפה

עודה אל עמור

08-9956560

 

אורט אלהואשלה

1

חשמל

אבו בסמה

יוסף אל האושלה

050-7938014

 

מקיף א'לנור

1

מכונות

רהט

חאלד זיאדנה

08-9910416

 

אלנג'אח

2

חשמל

רהט

סאלם אלקרנאווי

08 -9917701

חב' חשמל

מקיף ג' רוגוזין

2

מכונות

אשדוד

עדה נגר

08 -8551127

אבקו/אלתא

מקיף ח'

2

חשמל

אשדוד

רוזיטה גולדשמיט

08 -8656917

אלתא

מקיף ד'

2

חשמל

אשקלון

אורית אלמסי

08 -6711804

חב' חשמל

מקיף ע"ש ליהמן

2

חשמל

דימונה

מקס פרץ

08 -6553008

כיתן דימונה 

מקיף ע"ש יצחק רבין

2

חשמל

באר שבע

אורה בר יעקב

08-6443566

אדקס

אורט צימטבאום

2

חשמל

ערד

נעמי מיצד

08 -9554555

מוטורלה

מקיף עירוני ח'

2

חשמל

באר שבע

שוקי יניב אלחדד

08 -6462295

 לומר פרוייקטים

עמל

3

מכונאות

כסייפה 

אבו רביע נאיף

08-9958888

אגד 

עמל

3

חשמל

ערערה בנגב

אבו עראר ג'אסר

08-9956055

חרסה

מקיף שגב שלום

3

חשמל

שגב שלום

אלתמאדה מחמד

08-6238599

נגב קרמיקה

מקיף באר טוביה

3

חשמל

באר טוביה

אריה ברנע

08-8581906

אל מור

מקיף ד

3

חשמל

אשדוד

יהודית ביטון

08-8551131

מעטפות גברעם

מקיף ז' ע"ש נוימן

3

מכונות

באר שבע

רחל פלג

08-6491444

א.מ טכנולוגיות

עמל ע"ש יצחק רבין

3

חשמל

חורה

עלי אבול קיעאן

08-6510751

אפקון 

תיכון חדש ע"ש רבין

3

מכונות

קריית גת

רונית כהן

08-6600124

אינטל

מקיף ע"ש שלאון

3

חשמל

קריית גת

לאון לדרמן

08-6817780

אינטל

עמל קרית מלאכי

4

חשמל

ק. מלאכי

חנה הקסטר

08-8580462

אומן חצור

אורט אפרידר רונסון

4

מכונות

אשקלון

אסתר אורן

08-6733735

אל-אופ

מכון ברנקו וייס

1

מכונות

בית שמש

עליזה בלוך

02-9992420

מנועי בית שמש

טומשין אבו גוש

1

חשמל

אבו גוש

עזמי ערפת

02-5335882

 

אזורי מקיף עין כרם

1

מכונות

עין כרם

ציפי ידידה

02-6322300

 

מכללת אורט

2

אלקטרוניקה

ירושלים

מוטי אלקסלסי

02 -6754606

אופיר אופוטרוניקה

מקיף דתי אמי"ת

2

חשמל

בית שמש

עמר יעקב

02 -9913891

אביק

אורט רחובות 

1

מכונות

רחובות 

אברהם סער

08-9415534

דגש 

מקיף אריאל

1

אלקטרוניקה

אריאל

אברהם שורץ

03-9366481

 

אור אבנר ישיבה מדעית

1

אלקטרוניקה

אור יהודה

חיים יוסף אורלן

03-6341873

 

מקיף ע"ש פרקאוף

1

מכונות

אור יהודה

רפאל יוסף

03-5337395

רובוטק

אורט ע"ש אבין

1

אלקטרוניקה

רמת גן

אילנה מאיו

03-6304111

 

גמנסיה עתידים

1

אלקטרוניקה

רמלה

אילנה קייסי

08-9293719

 

מקיף ערבי

1

חשמל

רמלה

רבחי סמארה

08-9223313

 

מקיף היובל

1

חשמל

הרצליה

ציפי מל

09-9541055

 

עמל א פ"ת

1

אלק'

פ"ת

אסתר טסה

03-9311732

אלטק

תיכון מנחם בגין

1

חשמל

גדרה

מיארה רפי

08-8591034

 

מקווה ישראל

1

חשמל

תל אביב

טלי פלוטקין

03-5020600

 

אורט סנגלובסקי

1

אלקטרוניקה

תל אביב

איריס חזן

03-6302340

 

מקיף ו ע"ש יגאל אלון

1

חשמל

ראשל"צ

מנחם שלף

03-9665533

 

מקיף ג עמית

1

חשמל

ראשל"צ

 

03-9648157

תמח"ש

תיכון חדש

2

חשמל

רמת גן

רותי גרי

03 -6775026

קוקה קולה

עמל ע"ש יגאל אלון

2

חשמל

רמלה

ברק פרידמן

08-9225205

מפעל נשר

תיכון אמי"ת המר

2

חשמל

רחובות

רפאל צבעוני

08-9467272

סימנס ישראל

גמנסיה ראלית קררי

2

חשמל

ראשל"צ

שושנה וינטר

03 -9671166

פנדור

מקיף קריית שרת

3

חשמל

חולון

אירית אהרונסון

03-5560882

יונה אושפיז

אורט סנגלובסקי

3

חשמל

תל אביב

אייל שאול

03-6301202

אסם-חולון

מקיף אורט ע"ש גוטמן

4

חשמל

נתניה

אלון דפנה

09-8636706

סופקו

מכללה טכ' סיטרין

1

אלקטרוניקה

בית צבי

מנחם חייבי

04-9549000

 

כפר הנוער הדתי

1

מכונות

כפר חסידים

אסתר צברי

04-9846022

 

תיכון יאנוח ג'ת

1

חשמל

ינוח ג'ת

ביסאן מאג'ד

04-9573044

 

טכנולוגי אבו סנאן

1

חשמל

כפר אבו סנאן

חיר סלאמן

04-9967913

 

מקיף בענה

1

חשמל

בענה

מוחמד חליל

04-9881250

 

אורט שלומי

1

אלקטרוניקה

שלומי

אבי ברגר

04-9875533

 

עירוני א'

1

חשמל

חיפה

בתיה בראונר

04-8521622

א.פ.ס.ק

קרית חינוך אורט

1

אלקטרוניקה

ק. ביאליק

רמי פורת

04-8462222

 

מקיף ע"ש הורוביץ

1

אלקטרוניקה

כרמיאל

בתיה כץ

04-9988804

 

מקיף ע"ש יגאל אלון

1

מכונות

יקנעם עילית

רבקה צפיר

04-9892878

סולתם

אורט במעלה

1

מכונות

טבריה

עליזה חכים

04-6732961

 

אורט גרינברג

1

מכונות

קרית טבעון

לילך שני רומנו

04-9831575

בז"ן

אורט שרת נצרת עלית

1

אלקטרוניקה

נצרת עלית

מיכל טל

04-6555414

 

 יגאל אלון נ.עלית 

1

מכונות

נצרת עלית

אורנה פישר

04-6568878

 

נופי גולן

1

חשמל

קצרין

עפרה שטיין

04-6962090

יקבי רמת הגולן 

תיכון איזורי מגידו

1

מכונות

מגידו

גדי רקובסקי

04-9598600

 

אמי"ת צפת

1

אלקטרוניקה

צפת

אלי יוסף

04-6971272

 

עמל מרכז הגליל

1

חשמל

כסרא סמיע

נזיר רבאח

04-9873159

חברת חשמל

מקיף עמל 

1

מכונות

נהריה

יוסי זיגלמן

04-9826341

זוגלובק

מקיף למדע ואמנויות

2

חשמל

חדרה

אילנה שטרהל

04-6333991

ארדן

מקיף שיזף אלמותנבי

2

חשמל

חיפה

חוסאם אבו בכר

04 -8507554

ממגורות דגון 

מקיף ריינה

2

חשמל

ריינה

עדווי סובחי

04 -6555513

פלרז

מקיף רוגוזין

2

חשמל

מגדל העמק

אבי אבירם

04 -6540372

נילית

מקיף בית ג'ן

2

חשמל

בית ג'ן

עלי סלאלחה

04 -9803208

קליל

מקיף דנציגר

2

חשמל

קריית שמונה

אמיר גולדשטיין

04 -6940345

חב' חשמל

אורט מכללה טכנולוגית

2

חשמל

עפולה

ולדמן טינה

04-6597268

שניידר

מקיף חדש ע"ש רבין 

2

מכונות

קרית ים

רות שופן

04 -8744201

חישולי כרמל

מקיף עמל

2

מכונות

נהריה

יוסי זיגלמן

04 -9826341

תפן יציקות + זוגלובק

מקיף ב

2

חשמל

מע'אר

עראידה עפיף

04 -6789848

שטראוס סלטים **

מקיף תרשיחא

2

מכונות

מעלות תרשיחא

חאג' סוהיל

04 -9979069

כרמקס

אורט סאג'ור

2

מכונות

סאג'ור

נאזם דאהר

04-9889321

 

ישיבת מעלות הראי"ה

2

חשמל

מעלות תרשיחא

יהושע רוני

04 -9579200

פורמקס

חקלאי טכנולוגי

3

מכונאות

ראמה

ד"ר זיאד חאזן

04-9887614

מוסך אגד כרמיאל

מקיף ערבי

3

מכונות

עכו

מוחמד חג'וג'י

04-9912568

זיקה/מאטק עיבוד שבבי

מקיף קריית מוצקין

3

חשמל

קריית מוצקין

מרגה סגל

04-8762920

תרו

מקיף חקלאי נהלל

3

חשמל

נהלל

מוטי אלמוג

04-6416012

פרסונה

מקיף כרמל זבולון

3

מכונות

יגור

אורי יריב

054-4830204

לגין-קיבוץ יגור

ניר העמק

3

חשמל

עפולה

יוסי גושן/עדי פבל

04-6594510

בעמק טכנולוגיות 

מקיף עירוני עמל

3

חשמל

צפת

בתיה וישניה

04-6920144

שטראוס- עלית

עמל נופרים

3

חשמל

טבריה

דוד סיוסה

04-9956055

חברת חשמל

עמל זרזיר

3

חשמל

זרזיר 

ד"ר פואז

04-6515418

פיניציה

מקיף מעלות

3

מכונות

מעלות תרשיחא

אבי מנשס

04-9976351

ישקר 

מקיף אורט אחוו"ה

4

מכונות/מכונאות

נאעורה

סלמאן זועבי

04-6532532

תדירגן

קריית חינוך-דרסקי

4

חשמל

עכו

לאה הליוה

04-9912304

רפאל

אורט קריית ביאליק

4

חשמל

קריית ביאליק

ישראל ונגסט

04-8462281

חוד המגדר

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

מייעצים לך בענייניי עבודה ויחסי עבודה

·  ייעוץ שוטף למפעלים בכל הנוגע
   לחוקי העבודה וליחסי עבודה 
   הן במישור הקיבוצי והן
   במישור הפרטני

·  מעורבות בהליכי חקיקה בכנסת
   ובוועדותיה.

·  טיפול במימוש חוקים,
   תקנות וצווים,
   מול גורמים ממשלתיים.ועוד...

לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share