קרנות

קרן הסיוע לפרוייקטים בין-לאומיים

הקרן לפרויקטים בין-לאומיים הוקמה על מנת לקדם חברות להשתתף במכרזים בין-לאומיים ובפרויקטים יזומים מתוך מטרה לממש את הפוטנציאל הטמון בשווקים אלה. לאור הסיכון הקיים טרום ביצוע הפרויקט, ניתן במסגרת הקרן לקבל השתתפות במימון ההוצאות הכרוכות בהכנת סקר היתכנות ו/או הצעה למכרז של עד 50% מהעלויות.

להוראת מנכ"ל - לחץ כאן

 

"כסף חכם"

 סיוע לקידום השיווק לחו"ל, יצואנים המעוניינים להגדיל את היקף הייצוא של מוצר חדש, לייצא לשווקי יעד חדשים בחו"ל או עבור עסקים המעוניינים להתחיל ליצא.
הסיוע ניתן באמצעות מענק מדינה המהווה השתתפות חלקית בסיכון הכספי שנוטל על עצמו העסק, לצורך פעולות השיווק לחו"ל. לפרטים נוספים

 

קרן הודו - סין

התכנית מעניקה סיוע תלת שנתי לחברות ישראליות להקמת נציגות שיווקית בהודו ובסין במטרה להגדיל את היקפי הסחר בהודו ובסין. במסגרת התוכנית, ניתן לקבל השתתפות במימון עלויות הצבת עובד חברה בהודו ובסין, שכירת יועץ מקומי, הפעלת משרד והקמת בסיס ראשוני שמטרתו הוכחת יישום מקומי של הטכנולוגיה/מוצר בשוק היעד.

קול קורא חמישי

תכנית שער לשיווק בינלאומי (של"ב)

התכנית מיועדת לחברות עם ייצוא נמוך, מתחת ל-250 אלף דולר בשנה, והיא תתמקד בסיוע בבניית יכולות בייצוא והשתתפות בפעילויות שיווק בחו״ל. במסגרת התוכנית יינתן סיוע, ידע וכלים למשך 24 חודשים באמצעות השתתפות במימון של ההוצאות השיווקיות וליווי מקצועי של יועצים. שיעור הסיוע עד 50% מההוצאות בסכום כולל של עד 400 אלף ₪ לשוק היעד. (סך הסיוע המרבי 200 אלף ₪ למשך שנתיים).

תנאי הסף העיקריים להגשת הבקשה הינם היקף ייצוא שנתי עד 250,000 דולר ובנוסף, מחזור מכירות בין 500,000 ₪ ו50,000,000 ₪, או לחילופין גיוס הון של 2,000,000 ₪.

 

מרכז העסקים הישראלי בשנגחאי - לשירותכם ללא תשלום

המרכז הוקם במטרה לסייע לחברות ישראליות בצעדיהן הראשונים ובו יקבלו עמדת עבודה לתקופה על פי צורך, במהלכה יוכלו להבין את השוק המקומי תוך קבלת תמיכה, הכוונה וייעוץ מצוות הנספחויות הכלכליות.

קרן מאגדי תשתיות

הקרן מסייעת לחברות המתאגדות יחד למטרת הקמת מתקן הדגמה מסחרי בחו"ל במטרה להשיג גידול משמעותי בהיקף המכירות של החברות בשווקי יעד בחו"ל ובמסגרתה מוענק סיוע בגובה של עד 5 מיליון שקלים, בשנה הראשונה, לחברות המתאגדות יחדיו למטרת הקמת מתקן הדגמה מסחרי במדינת יעד בחו"ל.

נוהלים מעודכנים של קרן הסיוע לחברות קטנות ובינוניות להגשת הצעות לתוכנית 2020 HORIZON

עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share