האות לאיכות מצויינות ומנהיגות ע"ש אילן רמון

עמותת תעשיידע,  בשיתוף משפחת רמון ומשרד החינוך,

מקיימים מפעל הנצחה ארצי שמטרתו עידוד האיכות, המצוינות והמנהיגות בקרב בני הנוער בארץ.

האות ע"ש אילן רמון ז"ל, שנתן, לכל אורך דרכו, דוגמא אישית למנהיגות איכותית ולמצוינות- באישיותו, בעשייתו ובהישגיו.

בטקס (בנוכחות שר הביטחון, הרמטכ"ל, שרת החינוך, נשיא התאחדות התעשיינים, בכירי התעשיינים בארץ, משפחת רמון, אנשי חינוך, ראשי ערים ונציגי הרשויות המקומיות והאזוריות),  מוענקות תעודות הצטיינות ומלגות לשבעה בני נוער מצטיינים.

תהליך השיפוט: האגף לחינוך על יסודי במשרד החינוך מפיץ בין כל מנהלי התיכוניים בארץ חוזר ובו בקשה להעביר המלצות (בפורמט מפורט וקבוע מראש) על תלמידי יב', אשר הגדילו לעשות בתחום הלימודי, בהתנדבות בקהילה לאורך שנים ושלא על מנת לזכות בפרס וניחנים בכישורי מנהיגות.

60 מומלצים מועברים לועדות מחוזיות, אשר דנות בכל אחד מהתלמידים. 20 מצטיינים מופיעים בפני ועדת שיפוט ארצית המורכבת מנציגי משפחת רמון, ובעלי תפקידים בכירים בתחומי התעשייה, החינוך וצה"ל.

האירוע הינו ייחודי בישראל, בו אנו ומשפחת רמון, המגזר התעשייתי יחד עם מערכת החינוך וצה"ל מצדיעים לאיכות כערך לאומי ומציינים תלמידים שפעלו שלא על מנת לקבל פרס אלא מתוך תחושה של מחויבות.

 

האות לאיכות ולמצוינות על שם אילן רמון, הינו מפעל בו אנו מצדיעים ומעלים על נס את ערכי המצוינות, היזמות, המנהיגות והאיכות בקרב בני הנוער בישראל, אשר מהווים דוגמא ומופת לערכים נעלים אלה שלא על מנת לקבל פרס אלא מתוך תחושה של מחויבות.

 

אילן רמון שמהווה עבורנו סמל לעשייה, בעל כושר מנהיגות, ויותר מכל - רצון לתרום לחברה בה אנו חיים, מאפשר לנו גם לאחר מותו להמשיך ולעודד את בני הנוער לאותם ערכים שמהווים את אבני היסוד בחברה דמוקרטית, יצרנית ומשגשגת.

 

אות רמון מוענק זו השנה השלישית ברציפות, ע"י עמותת תעשיידע - עמותת החינוך של התאחדות התעשיינים בישראל.

 

אנו רואים בבני הנוער של היום את היזמים, המנהלים והמובילים את התעשייה הישראלית בעתיד, ולכן רואים אנו לא רק זכות אלא גם חובה, להוקיר את הנוער - הנוער אשר יקבע את עתידנו.

  

התאחדות התעשיינים חבְרה, באמצעות עמותת החינוך "תעשיידע", יחד עם משפחת רמון, משרד החינוך, צה"ל, חברת בואינג,  - להענקת האות לבני נוער שתורמים למען  שינוי חברתי, חוסן ביטחוני, צמיחה כלכלית עתידית לטובת הפרט, החברה והמדינה.

 

 

קובץ להורדה  קובץ להורדה
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share